bezpieczna rodzina locon

Bezpieczna Rodzina – jak zabezpieczyć swój dom i mienie?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Za każdym razem jak wyjeżdżamy na wakacje z rodziną czy w służbową delegację pojawiają się  natrętne myśli o bezpieczeństwie. Czy samochód pozostawiony na parkingu jest bezpieczny? Nie będzie mnie cały tydzień, oby tylko się nie włamali do domu…

Istnieje wiele sposób na zabezpieczenie naszego domu, mieszkania i samochodu, praktycznie przed każdym możliwym zagrożeniem, między innymi kradzieżą czy włamaniem. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom zapewnimy sobie spokój i całkowity relaks w trakcie naszej nieobecności. Poniżej opiszemy kilka urządzeń


Locon Kamera Wewnętrzna bd.03

Zostawiasz swojego pupila na weekend lub dziecko z opiekunką? Kamera monitoringu wewnętrznego umieszczona w odpowiednim miejscu pozwoli Ci na stały dostęp do podglądu i możliwości ewentualnego zapisu nagrania na żądanie lub po wykryciu ruchu ( w zależności od ustawień ). W tej roli bardzo korzystnie wypada innowacyjna kamera wewnętrzna Locon, która pozwala na stały dostęp do podglądu i nagrywania w dowolnym momencie za niewielką opłatą.

Sama transmisja jest przesyłana zaszyfrowanym łączem i zapisywana w chmurze. co pozwala zabezpieczyć transmisję, nawet po zniszczeniu kamery przez złodzieja.

kamera locon specyfikacja

Kamera przekazuje obraz w świetnej jakości HD. Przydatną funkcją kamery jest tryb nocny w który urządzenie jest przełączane automatycznie wraz z nadejściem zmroku, co pozwalana na monitorowanie obiektu 24h/7.

Urządzenie może być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej ( dostępna na iOS i Android ) w Twoim smartfonie lub z poziomu przeglądarki internetowej! Za jej pomocą możesz obserwować obraz na żywo i sterować kamerą w zakresie obrotu 120 stopni w pionie i 355 w poziomie. Dodatkowo, kamera posiada wbudowany mikrofon i głośnik co umożliwia komunikację z osobami, które znajdują się w monitorowanym pomieszczeniu.


Locon nadajnik samochodowy GPS ba.01

Lokalizator GPS wydaje się urządzeniem skomplikowanym, które wymaga dużej wiedzy technicznej do samej instalacji, a co dopiero do skonfigurowania…

Nadajnik samochodowy Locon to połączenie wszechstronnej funkcjonalności, banalnie proste montażu do złącza OBDII i błyskawicznej aktywacji za pomocą SMS-a.

Podgląd obecnego położenia samochodu i prędkość z jaką się porusza sprawdzisz za pomocą aplikacji mobilnej „Gdzie jest auto” lub z poziomu przeglądarki internetowej. Wszelkie dane zapisywane są na zabezpieczonym serwerze do którego tylko Ty możesz uzyskać dostęp.

Zastosowanie i możliwości

Locon stworzyło produkt wszechstronny, który wystarczy tylko wpiąć i aktywować. Natychmiastowo uzyskujesz kompleksową ochronę Twojego samochodu na każdej płaszczyźnie.

Funkcje:

  • kontrola prędkości – ustawiasz limit prędkości, jeżeli zostanie przekroczony dostaniesz powiadomienie w aplikacji;
  • monitorowanie trasy, prędkości i czasie podróży – wszystkie informacje zostają zapisane w chmurze do której tylko Ty masz dostęp;
  • powiadomienie o ruchu, jeżeli samochód przemieści się bez Twojej wiedzy, zostaniesz o tym powiadomiony – ochrony antykradzieżowa.

Podsumowanie

Oba zaprezentowane produkty mają zapewniać Wam spokój i poczucie bezpieczeństwa, które jak wszyscy wiemy jest bardzo istotne dla naszego samopoczucia. Połączenie funkcjonalności płynących z użytkowania obu urządzeń zapewni wszechstronną ochronę Waszego mienia.


 

Dodaj komentarz