Less Mess Transport (26)

Usługa self storage – czy warto z niej skorzystać?

Artykuł zaktualizowany 26 października 2021


W naszym życiu mają miejsce różne sytuacje. Czasami nawet najmniej spodziewane zdarzenie może sprawić, że wszystko wywróci się do góry nogami i będziemy potrzebowali w naszym mieszkaniu dodatkowej przestrzeni. Nagły remont, przeprowadzka czy narodziny dziecka – powodów może być wiele, jednak w takiej sytuacji każdy metr wolnej przestrzeni w naszym domu lub mieszkaniu jest na wagę złota. Zwykle w takich przypadkach pierwszą myślą, która przychodzi nam do głowy, to: co zrobić z wszystkimi nadprogramowymi rzeczami, które zajmują miejsce? Rozwiązaniem jest usługa self storage. 


Boxy samoobsługowe – na czym polega ich fenomen?

Idea wynajmowania samoobsługowych boxów znana jest doskonale w Stanach Zjednoczonych już od lat 60. XX wieku. Od kilkunastu lat cieszy się dużym powodzeniem w wielu krajach Europy, w tym w Polsce. Usługa self storage polega na wynajęciu dowolnej powierzchni, którą Ty jako klient możesz zagospodarować w dowolny sposób. W naszym kraju usługi tego typu świadczy chociażby firma Less Mess Storage.

Posiada ona lokalizacje w kilku z największych miast w Polsce:

Usługa self storage – kto może z niej skorzystać?

Popularność samoobsługowych boxów na wynajem polega przede wszystkim na tym, że z usługi może skorzystać każdy. W jakich sytuacjach ta opcja może okazać się przydatna? Oto niektóre z nich:

  • jesteś studentem potrzebującym bezpiecznego miejsca, w którym przechowasz swoje podręczniki, pomoce naukowe czy prywatne przedmioty na czas przerwy;
  • potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na przechowywanie sprzętu sportowego;
  • nie wiesz, co zrobić z nadmierną ilością zabawek i ubranek Twojego dziecka;
  • szukasz bezpiecznego miejsca, w którym przechowasz przedmioty i ubrania sezonowe;
  • prowadzisz firmę i potrzebujesz przestrzeni, w której możesz umieścić dokumentację lub przechowywać towar;
  • przeprowadzasz się i nie wiesz, co zrobić z częścią przedmiotów, których nie możesz aktualnie przetransportować do swojego nowego mieszkania/domu.

Samoobsługowe boxy na wynajem – co zyskujesz?

Dlaczego wynajęcie samoobsługowych boxów to dobry wybór? Przede wszystkim zyskujesz bezpieczne miejsce do przechowywania w nim swoich najcenniejszych rzeczy. Przykładowo na terenach placówek Less Mess Storage panują optymalne warunki do przechowywania różnych rodzajów przedmiotów, dzięki którym możesz być spokojny o to, że Twoje cenne rzeczy będą bezpieczne (w przeciwieństwie do piwnic czy strychów, w których często panuje wilgoć).

Oprócz tego, decydując się na usługę self storage, wiesz, że zawsze możesz uzyskać dostęp do przechowywanych przedmiotów. Co więcej, w przypadku firmy Less Mess Storage na terenie wszystkich obiektów znajduje się całodobowy monitoring, a Ty jako klient ustalasz osobisty kod dostępu, dzięki któremu możesz skorzystać z wynajmowanego boxa niezależnie od dnia tygodnia czy też godziny. To niezwykle wygodne rozwiązanie w przypadku znacznej części klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *