kobieta-z-walką-idzie-ulicą-i-patrzy-w-smartfona

Trend, który rozpala internet – własne etui na smartfony!

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Ostatnio w sieci zauważyłem trend, który polega na szczegółowych instrukcjach jak dopasować oraz stworzyć idealne etui. Początkowo ignorowałem temat, jednakże z biegiem czasu wielu moich znajomych zaczęło rozważać personalizacje tego akcesorium. Nie chciałem stać w miejscu i także zainteresowałem się tą tematyką.


Intuicyjny kreator

Wiele sklepów internetowych, aby sprostać wymaganiom konsumentów daje możliwość zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju etui. Postanowiłem, że ja też skorzystam z takiego rozwiązania. Okazuje się, że jest to dziecinnie proste. Na samym początku można skorzystać z przykładowych szablonów oraz wariantów kolorystycznych. Jeśli dostępna baza nie spełniała moich oczekiwań, miałem możliwość zastosowania zdjęcia z mojej prywatnej kolekcji. Nie zastanawiając się dłużej, wybrałem zachód słońca, który utrwaliłem na fotografii z podróży wakacyjnej. Wcześniej wspomniany kreator pozwolił mi dopasować rozmiar zdjęcia pod mój model telefonu.


Sentencje

Kiedy odebrałem swoje etui, byłem pod ogromnym wrażeniem. Wybrany przeze mnie motyw idealnie komponował się z kolorem mojego smartfona. Tego samego dnia odwiedziła mnie znajoma i spytała się, jak stworzyć własne etui na telefon. Bez zastanowienia poleciłem ofertę sklepu wybranego przeze mnie. Razem odwiedziliśmy stronę i okazało się, że oprócz takich funkcjonalności jak motyw, czy wariant kolorystyczny, jest dostępna także możliwość zamieszczenia sentencji na etui. Rozmiar oraz czcionkę można oczywiście zaprojektować według własnego uznania.


Pomysł na prezent

Wielu moich znajomych boryka się z doborem nieszablonowego, oryginalnego prezentu urodzinowego. Ja także co roku mierzę się z tym problemem w kontekście urodzin mojego brata. Jeśli mowa o prezentach, jest on bardzo wymagający i jego oczekiwania są często ciężkimi do spełnienia. Dlatego też już dziś wiem, że kiedy data jego uroczystości zacznie się zbliżać wielkimi krokami, to zamówię dla niego etui z herbem  ulubionego klubu piłkarskiego. Nie mogę doczekać się reakcji brata na otrzymane etui.


Powody dla których warto zaprojektować własne etui

Sam zadałem sobie kiedyś to pytanie, a odpowiedź na nie uzyskałem w trakcie spotkania ze znajomymi w pubie. Ja oraz mój dobry przyjaciel jesteśmy ogromnymi zwolennikami marki Xiaomi. Od niepamiętnych czasów stawiamy na ich ofertę. Niestety obydwaj posiadamy taki sam model, co nieraz powodowało sytuację, w której przez przypadek podnosiłem ze stołu nie swój telefon. Na szczęście po tym, jak spersonalizowałem swoje etui oraz stworzyłem oryginalny motyw, taka sytuacja nie miała już miejsca.

Kolejnym powodem jest fakt, że mój smartfon wyróżnia się na tle innych modeli. Z czasem telefon starzeje się, a jego blask odchodzi w zapomnienie. Ciekawe etui nadaje urządzeniu dodatkowego uroku. Jestem osobą, która zwraca uwagę na takie elementy, dlatego też mój spersonalizowany case przyprawia o zachwyt nie tylko mnie, ale także nowo poznane osoby. Taki gadżet to idealne rozwiązanie niezależnie od posiadanego modelu telefonu.


 

Dodaj komentarz