co to jest smartshoe

Smartshoe – inteligentne buty dla sportowców

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Każdy współczesny, zawodowy  sportowiec powinien posługiwać się technologią wspomagająca mierzenie parametrów wysiłku. Jest to konieczne do odpowiedniego zaplanowania rodzaju i intensywności wysiłku, co maksymalizuje osiągane wyniki.  Amatorzy powinni zainteresować się parametrami, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie.


Czym są buty Smartshoe?

Parametry mierzy nowoczesny sprzęt, a jego doskonałym przykładem są buty produkowane przez firmę Digitsole. Firma powstała ze start-upu w roku 2014 i wprowadziła do sprzedaży inteligentną wkładkę do butów. Jest ona wyposażona w sensory, które mierzą ilość kroków, spalone kalorię a nawet jest wyposażona w system podgrzewania stopy.

W tym roku firma Digitsole wyprodukowała obuwie naszpikowane nowoczesną technologią. Zaprezentowany produkt nosi nazwę Smartshoe i kilka miesięcy temu uruchomiono szeroko zakrojoną kampanię reklamową. Wyposażenie obuwia jest imponujące, znajdują się w nim liczne sensory monitorujące, między innymi: ruch stopy, siłę uderzenia o ziemię, układ ciała, poziom zmęczenie użytkownika, ilość kroków czy liczbę spalonych kalorii.


Ten artykuł Ciebie zainteresuje – Jak wybrać opaskę fitness?


Dodatkowo, but jest wyposażony w ogrzewanie, automatyczne wiązania i jest całkowicie pyłoodporny i wodoodporny.

Premiera produktu jest wyznaczona na grudzień 2017, ich koszt to 199$ za parę.


 

One thought on “Smartshoe – inteligentne buty dla sportowców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *