ekologiczne opakowania

SlowPack – hurtownia i sklep dla tych, którzy chcą być bliżej natury

Artykuł zaktualizowany 3 października 2021

Trend na bycie eko rośnie coraz szybciej z roku na rok. Nic tylko się cieszyć – w końcu nasz świat potrzebuje „odtrutki” na wszelkie zanieczyszczenia, wśród których króluje plastik. Szukasz ekologicznych wyrobów, którymi zastąpisz jednorazowe plastikowe wyroby? Odwiedź koniecznie SlowPack, czyli eko hurtownie i sklep – sprawdź, dlaczego warto!

SlowPack – miejsce przyjazne naturze

Są takie miejsca, w których na pierwszym miejscu jest natura. Doskonałym przykładem jest sklep i hurtownia SlowPack. Misją sklepu jest przede wszystkim zminimalizowanie szkód, które występują w środowisku naturalnym. Dlatego też przeglądając ofertę SlowPack, na pewno nie natkniesz się na wyroby, które zostały wykonane ze szkodliwych dla otoczenia materiałów takich jak m.in. plastik.

W pełni ekologiczne wyroby, czyli co znajdziesz w ofercie SlowPack?

SlowPack to całkowicie naturalny wybór. W asortymencie sklepu dostępne są artykuły, które zostały wykonane z unikatowych materiałów najwyższej jakości. Na stronie SlowPack znajdziesz produkty zrobione z takich eko tworzyw jak m.in.: 

  • PLA (polilaktyd),
  • papier z recyklingu,
  • bambus,
  • drewno,
  • mączka kukurydziana,
  • trzcina cukrowa,
  • pszenica,
  • słoma
  • i wielu innych.

SlowPack – bogactwo wyboru

Odwiedzając sklep SlowPack, masz szansę zaopatrzyć się w najróżniejsze artykuły, które sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i do użytku profesjonalnego np. w restauracji czy innym lokalu gastronomicznym. Co znajdziesz w ofercie SlowPack?

Opakowania ekologiczne

Dużą część oferty SlowPack stanowią ekologiczne opakowania. Są to wyroby, które coraz częściej można zauważyć w różnych lokalach gastronomicznych czy sklepach. Odwiedzając sklep, wśród produktów znajdziesz różnego rodzaju opakowania takie jak: biodegradowalne reklamówki, lunchboxy, woskowijki, worki na owoce i warzywa wielokrotnego użytku, worki na pieczywo, woreczki na produkty sypkie i wiele innych. Sprawdź pełną ofertę opakowań na: Slowpack – naturalne opakowania ekologiczne.

Kubki ekologiczne

Kolejnymi produktami, które masz szansę znaleźć w sklepie SlowPack, są kubki ekologiczne. Dzięki nim kawa, herbata czy sok będzie smakować jeszcze lepiej. Tego typu produkty są świetną alternatywą dla jednorazowych kubeczków plastikowych i świetnie sprawdzają się na wyjścia w plener. Coraz częściej spotkać je można w barach, w których serwowane są kawy i inne napoje na wynos. W asortymencie SlowPack znajdziesz m.in. jadalne kubki, kubeczki z papieru, z nadrukiem, wielorazowe, dwuwarstwowe, tłoczone i karbowane czy kubki do ciepłych i do zimnych napojów.

Słomki ekologiczne

Ekologiczne słomki z oferty SlowPack to produkty, których użyjesz do łatwiejszego wypicia ulubionego napoju. Wykonane całkowicie z naturalnych materiałów takich jak papier, makaron (organiczna pszenica), bambus czy słoma, są świetną alternatywą dla tradycyjnych plastikowych słomek, które coraz rzadziej są dostępne w sklepach czy restauracjach. Słomki ekologiczne od SlowPack cechują się bogatą kolorystyką, miękkością oraz odpornością na wysokie i niskie temperatury.

Sztućce ekologiczne

Ekologiczne sztućce to świetna opcja na imprezy rodzinne na ogrodzie, grill czy piknik ze znajomymi na świeżym powietrzu. Takim wydarzeniom najczęściej towarzyszom jednorazowe noże, widelce czy łyżki. Niestety – do tej pory w przeważającej ilości to były wyroby plastikowe. Jednak dzięki SlowPack masz szansę wybrać biodegradowalne sztućce, które są w pełni przyjazne naturze. Wyroby są odporne na wysokie i niskie temperatury, a także wygodne w użytku.

Naczynia ekologiczne

Podobnie jak sztućce tak i naczynia ekologiczne świetnie sprawdzą się na spotkaniach z bliskimi. W ofercie SlowPack dostępnych jest mnóstwo produktów, które dostosujesz do własnych potrzeb. Na stronie znajdziesz m.in. talerze, tacki, miski czy półmiski wykonane z naturalnych tworzyw.

Poznaj pełną ofertę już dziś i ciesz się z naturalnych produktów. Zobacz: Slowpack – naczynia ekologiczne biodegradowalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *