samsung quick drive pralka

Czy warto wybrać pralkę Samsung Quick Drive?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Pralka, która w niskiej temperaturze usuwa mocne zabrudzenia, jest standardem na który zwracamy uwagę przy jej zakupie. A czy możliwe jest dodatkowo szybkie i skuteczne pranie, które oszczędzi zarówno czas jak i zużycie energii? Tak! Jeśli szukasz zaawansowanego urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania, przyjrzyj się nowej linii pralek Samsung Q Drive.


Technologia Quick Drive czyli unikalny bęben.

To czy Twoje ubrania po praniu będą czyste, zależy od temperatury i czasu prania, rodzaju środków czyszczących a także od możliwości mechanicznych pralki, czyli w tym przypadku kształtu bębna. Jego budowa oraz materiał z którego został wykonany wpływają na właściwe rozprowadzenie środka czyszczącego, ruch ubrań oraz równomierne rozchodzenie się wody pomiędzy nimi.

Firma Samsung w swoich urządzenia z technologią Quick Drive, postawiła na wyjątkową konstrukcję bębna, aby zapewnić użytkownikom skuteczne pranie. Sam bęben obraca się w innym kierunku, niż jego tylna ściana, przez co ruch ubrań odbywa się w płaszczyznach: góra-dół oraz przód-tył. Gwarantuje to bardzo skuteczne przenikanie detergentów pomiędzy włóknami tkanin.


Łatwe czyszczenie pralki Samsung QDrive

Zabiegi czyszczące naszych pralek ograniczamy najczęściej do usunięcia zabrudzeń w filtrze, dopiero gdy dojdzie do niewielkiej awarii urządzenia. Rzadziej pamiętamy o usuwaniu kamienia, a przecież brudny bęben wcześniej czy później zaczyna wydzielać nieprzyjemny, stęchły zapach, świadczący o rozwoju grzybów i bakterii. Sprzyja to powstawaniu alergii i niekorzystanie wpływa na zdrowie.

Samsung Q Drive przychodzi tutaj z pomocą, bowiem posiada bęben z system jego samodzielnego czyszczenia. Ewentualnie, urządzenie automatycznie przypomina użytkownikom o konieczności jego wykonania. Pralki z tej serii sprawdzą się więc u osób, które nie pamiętają o konserwacji swoich urządzeń. Jeśli  i Ty jesteś w tej grupie, to jest to najlepsza pralka dla Ciebie.


Dla roztargnionych i zabieganych

Nie raz i nie dwa w ferworze codziennych obowiązków, zdarza nam się nie włożyć do pralki wszystkich ubrań bądź dolać płynu zmiękczającego. Najczęściej już w trakcie procesu prania znajdujemy dodatkowe elementy garderoby, które niestety muszą poczekać na kolejne pranie tych samych kolorów, choć to właśnie one są nam najbardziej potrzebne.

I tym razem wszystkim roztargnionym i zabieganym technologia przychodzi z pomocą pralka Samsung z dodatkową funkcją AddWash. System ten, w który wyposażone są pralki z serii Quick Drive, pozwala na dodawanie ubrań czy ręczników w trakcie rozpoczętego cyklu prania. Umożliwiają to dodatkowe drzwi AddWash, zainstalowane na głównych, frontowych drzwiach pralki.


Najlepsza pralka dla wymagających

Jeśli dodatkowe drzwi i bęben z podwójną rotacją nie do końca Cię przekonują, pamiętaj, że linia pralek Samsung skraca czas prania nawet o 50%, tym samym znacznie zmniejszając zużycie energii. Co więcej, pralki te możesz obsługiwać przy użyciu swojego telefonu, dzięki aplikacji Smart Control. Wybór modelu z tej linii urządzeń to nie tylko wysoka jakość i skuteczność, ale i komfort użytkowania.


 

Dodaj komentarz