mezczyzna w rekawicach bokserskich

Ranking rękawic bokserskich – 5 najlepszych modeli

Artykuł zaktualizowany 1 sierpnia 2023

Stoisz przed koniecznością wyboru rękawic bokserskich, ale nie wiesz, na jaką markę i na jaki model się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! W tym artykule znajdziesz 5 naszych propozycji. Postaraliśmy się, aby wśród nich znalazły się także rękawice bokserskie dla dzieci (sprawdź na https://mmaniak.pl/156-rekawice-bokserskie-dla-dzieci.html) – w końcu Twoja pociecha zasługuje na to, co najlepsze. Przyjrzyj się wszystkim modelom i znajdź wśród nich ten idealny.

1. Rękawice bokserskie Venum Giant 3.0

Na pierwsze miejsce trafiają bezkonkurencyjne rękawice bokserskie od marki Venum. Każda para z tej serii jest szyta ręcznie w Tajlandii. W dodatku producenci zadbali o dostarczenie skóry naturalnej typu NAPPA, która charakteryzuje się wysoką jakością i odpornością na zniszczenia, a krój tych rękawic został zaprojektowany z uwzględnieniem kształtu ludzkiej dłoni. Zawodnicy mogą więc liczyć nie tylko na doskonałe parametry techniczne, ale i na dużą wygodę podczas treningu. Rękawice Venum Giant 3.0 zostały wyposażone w szybkoschnącą podszewkę, która skutecznie odprowadza wilgoć, co jeszcze bardziej zwiększa komfort podczas aktywności fizycznej.

2. Rękawice bokserskie sparingowe Rival RS11V

Jeżeli szukasz sparingowych rękawic bokserskich, to polecamy rozważyć zakup modelu Rival RS11V. W ich wnętrzu umieszczono aż 5 warstw wypełnienia, które gwarantują znakomitą amortyzację. Natomiast na zewnątrz znajduje się dodatkowa powłoka z mikrofibry – zapewniająca wzmocnienie materiału. Z takimi zabezpieczeniami możesz iść na całość podczas sparingu. Producenci pomyśleli również o komforcie zawodników, wyposażając rękawice w specjalny system zapięcia Wrist-Lock 2 oraz system AirFlow Control, który usprawnia przepływ powietrza.

3. Rękawice bokserskie Everlast 1910 PRO

Wszyscy miłośnicy stylu vintage powinni przyjrzeć się temu unikalnemu modelowi stworzonemu przez legendarną markę Everlast! W tym wydaniu oldschoolowy wygląd idzie w parze z nowoczesnymi innowacjami. Rękawice bokserskie zostały wykonane ze skóry naturalnej, posiadają ergonomiczny kształt i zapewniają odpowiednią wentylację. Natomiast długie mankiety gwarantują solidną stabilizację nadgarstków.

4. Rękawice bokserskie Adidas z atestem AIBA

Jeśli planujesz brać udział w zawodach, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Ten model od marki Adidas posiada atest AIBA, który oznacza zakwalifikowanie ich do użytku podczas profesjonalnych turniejów. To rękawice reprezentujące sobą wysoką klasę – wykonano je z wytrzymałej bydlęcej skóry, a jako podszewkę wykorzystano przyjemną dla dłoni satynę.

5. Rękawice bokserskie dla dzieci Venum Angry Birds

Wybór dziecięcych rękawic bokserskich bywa wyzwaniem, jednak marka Venum prawdopodobnie najlepiej spełnia oczekiwania rodziców młodych zawodników. Świadczy o tym wykonanie każdej pary z dobrej jakościowo skóry syntetycznej, wypełnienie jej trzema warstwami pianki i zadbanie o wygodne zapięcie na rzepy, które skutecznie stabilizuje nadgarstek. Dodatkowo na te rękawice bokserskie dla dzieci naniesiono grafiki prezentujące ich ulubione postacie z bajek i gier Angry Birds.

Wszystkie powyższe rękawice bokserskie występują w różnych wariantach kolorystycznych – sprawdź na https://mmaniak.pl/73-rekawice-bokserskie.html. Jeśli więc któryś model przypadł Ci do gustu ze względu na jego parametry techniczne, to zajrzyj do sklepu z akcesoriami do sportów walki (np. MMAniak.pl) i znajdź model w kolorze, który najbardziej będzie Ci odpowiadać. Pamiętaj także o wybraniu odpowiedniego rozmiaru!

Dodaj komentarz