pożyczka na wakacje

Dlaczego warto wziąć pożyczkę na wakacje?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Ciepłe dni zbliżają się wielkimi krokami. To najwyższy czas, aby zacząć planować wakacje. Nie trzeba rezygnować ze swoich pomysłów nawet wtedy, gdy nie mamy na nie wystarczającej sumy – wtedy wystarczy szybka pożyczka!

Wielu z nas myśli o wypoczynku pod palmami albo o zwiedzaniu malowniczych zakątków Europy. Wybranie się na wycieczkę to jednak dość duży wydatek – musimy liczyć się z kosztem wynoszącym od około 1000 złotych tygodniowo za jedną osobę. Gdy nie mamy wystarczającej kwoty na koncie, w takim przypadku nie musimy jednak rezygnować z relaksu – szybka pożyczka to wszystko, czego potrzeba.


Wypoczywasz, a potem wygodnie spłacasz

Czekanie na wymarzony urlop przez cały rok? Nie każdy z nas ma na to tyle cierpliwości. Jeśli chcemy wyjechać jak najszybciej, wygodna w zaciągnięciu i szybka pożyczka może być strzałem w dziesiątkę.

Pożyczka doskonale sprawdzi się też wtedy, gdy udało nam się wyszukać atrakcyjną ofertę last minute, ale nie mamy na koncie odpowiednich oszczędności, aby ją wykupić. Środki z pożyczki możemy mieć u siebie nawet w jeden dzień, więc nie ucieknie nam wtedy żadna interesująca okazja.

Spłatę pożyczki zaczynamy w miesiąc po jej uzyskaniu, chyba że mamy możliwość skorzystania z karencji w spłacie, czyli opóźnienia spłaty pierwszej raty o kilka miesięcy. Dzięki temu już po udanych wakacjach możemy zabrać się za uregulowanie zobowiązania.


Jak znaleźć dobrą pożyczkę na wakacje?

Przede wszystkim dobra pożyczka na wakacje powinna być tania – niskie koszty pożyczkowe to jednak nie tylko niskie oprocentowanie, ale również niska prowizja i opłaty dodatkowe. Także powinna być to szybka pożyczka – najlepiej, aby była dostępna od ręki i nie wymagała spełniania skomplikowanych wymogów.

Dobrym pomysłem będzie pożyczka on-line, na przykład od Getbucks – to błyskawiczna pożyczka internetowa pozwalająca na uzyskanie kwoty od 200 złotych to 4 000 złotych na okres od 7 do 30 dni. Getbucks to świetny wybór wtedy, gdy musimy uzyskać błyskawiczny zastrzyk finansowy, na przykład na atrakcyjną wycieczkę.


 

3 thoughts on “Dlaczego warto wziąć pożyczkę na wakacje?

  1. Ciekawy artykuł i odpoczynek jest bardzo ważny, lepiej jest pojechać i odpocząć a spłatą martwić się później.

  2. Praca w życiu jest niezwykle ważna ale o wypoczynek trzeba zadbać jak najbardziej ponieważ każdemu potrzebne jest naładowanie akumulatorów, odpoczynek psychiczny jak i fizyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *