terminale

Odbierz darmowy terminal płatniczy i uruchom płatności bezgotówkowe w swojej firmie!


Płatności bez gotówki są coraz bardziej popularną opcją zapłaty nie tylko za zakupy, ale także usługi. Większość z nas nie wyobraża już sobie, że może nie móc zapłacić za coś kartą płatniczą, BLIK-iem czy telefonem. Niestety, wciąż są miejsca w Polsce gdzie funkcjonuje tylko gotówka. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zwiększyć swoje obroty nie tracąc klientów “bezgotówkowych” dowiedz się czym jest program Polska Bezgotówkowa!


Wielu przedsiębiorców obawia się kosztów związanych z zakupem terminala płatniczego i jego użytkowaniem. Niesłusznie. Program Polska Bezgotówkowa został stworzony właśnie po to, by wspierać małych i średnich, a tym samym m.in. lokalnych przedsiębiorców. Dzięki programowi, każda firma niezależnie od tego czy dopiero powstała czy działa od dłuższego czasu może odebrać darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji. To właśnie dzięki małym lokalnym firmom rozwija się bowiem w Polsce przedsiębiorczość, która corocznie podnosi poziom PKB. Dzięki programowi, przedsiębiorca ma możliwość rozwoju własnej firmy i to w dodatku za darmo. Nie można przegapić takiej okazji!

Uruchom płatności bezgotówkowe i wprowadź swój biznes w XXI wiek!

Terminal płatniczy to świetne rozwiązanie dla małych lokalnych firm. Z racji swojej mobilności nie musi być stale podłączony do prądu. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw usługowych. Płacenie kartą za kurs taksówką, naprawę przeciekającego kranu czy awaryjne otwarcie zamka w samochodzie będzie banalnie proste. Dzięki temu, nie będzie też trzeba się martwić o wydanie reszty. Terminal płatniczy sprawdzi się świetnie także w dostawie oferowanej przez firmy gastronomiczne.

Obecnie przy powtarzających się lockdown’ach i ciągłym zamykaniu barów i restauracji to właśnie dowożenie zamówień do klientów z opcją płacenia bezgotówkowego może znacząco wspomóc biznes. Terminale świetnie spisują się też na lokalnych bazarkach, targach śniadaniowych czy organizowanych festynach. Czasy się zmieniają i coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę. Warto dostosować się do nowej rzeczywistości, pójść z duchem czasu i nie narażać się na utratę klientów chcących płacić bezgotówkowo!

Płatności bezgotówkowe preferowane w czasach pandemii Covid-19

Dodatkowym atutem terminala płatniczego jest fakt, że płacenie bezgotówkowe jest o wiele bezpieczniejsze niż tradycyjne. Naukowcy donoszą, że Covid-19 potrafi utrzymać się na banknotach nawet kilkadziesiąt godzin. Dlatego właśnie rządy w wielu krajach apelują do obywateli by w miarę możliwości płacili formami bezgotówkowymi.

Większość z nas z nostalgią wspomina czasy, gdy można było pójść do restauracji albo wyjść ze znajomymi do pubu na wspólne oglądanie meczu – bez maseczek i dystansu społecznego.. Jeżeli jesteśmy w stanie przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa to dla zdrowia nas i naszych najbliższych warto korzystać z takich możliwości. Idealną szansą jest właśnie umożliwienie płacenia formami bezgotówkowymi, by jak najszybciej powrócić do normalności sprzed pandemii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *