terminale

Odbierz darmowy terminal płatniczy i uruchom płatności bezgotówkowe w swojej firmie!

Artykuł zaktualizowany 3 sierpnia 2023


Płatności bez gotówki są coraz bardziej popularną opcją zapłaty nie tylko za zakupy, ale także usługi. Większość z nas nie wyobraża już sobie, że może nie móc zapłacić za coś kartą płatniczą, BLIK-iem czy telefonem. Niestety, wciąż są miejsca w Polsce gdzie funkcjonuje tylko gotówka. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zwiększyć swoje obroty nie tracąc klientów “bezgotówkowych” dowiedz się czym jest program Polska Bezgotówkowa!


Wielu przedsiębiorców obawia się kosztów związanych z zakupem terminala płatniczego i jego użytkowaniem. Niesłusznie. Program Polska Bezgotówkowa został stworzony właśnie po to, by wspierać małych i średnich, a tym samym m.in. lokalnych przedsiębiorców. Dzięki programowi, każda firma niezależnie od tego czy dopiero powstała czy działa od dłuższego czasu może odebrać darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji. To właśnie dzięki małym lokalnym firmom rozwija się bowiem w Polsce przedsiębiorczość, która corocznie podnosi poziom PKB. Dzięki programowi, przedsiębiorca ma możliwość rozwoju własnej firmy i to w dodatku za darmo. Nie można przegapić takiej okazji!

Uruchom płatności bezgotówkowe i wprowadź swój biznes w XXI wiek!

Terminal płatniczy to świetne rozwiązanie dla małych lokalnych firm. Z racji swojej mobilności nie musi być stale podłączony do prądu. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw usługowych. Płacenie kartą za kurs taksówką, naprawę przeciekającego kranu czy awaryjne otwarcie zamka w samochodzie będzie banalnie proste. Dzięki temu, nie będzie też trzeba się martwić o wydanie reszty. Terminal płatniczy sprawdzi się świetnie także w dostawie oferowanej przez firmy gastronomiczne.

Obecnie przy powtarzających się lockdown’ach i ciągłym zamykaniu barów i restauracji to właśnie dowożenie zamówień do klientów z opcją płacenia bezgotówkowego może znacząco wspomóc biznes. Terminale świetnie spisują się też na lokalnych bazarkach, targach śniadaniowych czy organizowanych festynach. Czasy się zmieniają i coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę. Warto dostosować się do nowej rzeczywistości, pójść z duchem czasu i nie narażać się na utratę klientów chcących płacić bezgotówkowo!

Płatności bezgotówkowe preferowane w czasach pandemii Covid-19

Dodatkowym atutem terminala płatniczego jest fakt, że płacenie bezgotówkowe jest o wiele bezpieczniejsze niż tradycyjne. Naukowcy donoszą, że Covid-19 potrafi utrzymać się na banknotach nawet kilkadziesiąt godzin. Dlatego właśnie rządy w wielu krajach apelują do obywateli by w miarę możliwości płacili formami bezgotówkowymi.

Większość z nas z nostalgią wspomina czasy, gdy można było pójść do restauracji albo wyjść ze znajomymi do pubu na wspólne oglądanie meczu – bez maseczek i dystansu społecznego.. Jeżeli jesteśmy w stanie przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa to dla zdrowia nas i naszych najbliższych warto korzystać z takich możliwości. Idealną szansą jest właśnie umożliwienie płacenia formami bezgotówkowymi, by jak najszybciej powrócić do normalności sprzed pandemii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *