orange flex

Polecaj Orange Flex i zarabiaj! Sprawdź, na czym to polega.

Artykuł zaktualizowany 5 lutego 2022


Orange Flex to oferta skierowana do aktywnych, niezależnych i ceniących wygodę osób. Wyróżnia się dużą elastycznością i idealnym dopasowaniem do potrzeb każdego klienta. Okazuje się, że mimo obecności na rynku dopiero od kilku miesięcy znów zaskakuje, i to nie byle czym!


Orange Flex – rewolucja w polskiej telefonii komórkowej

Pojawienie się na rynku oferty reklamowanej hasztagiem #chceszmasz wywołało spore zamieszanie wśród konsumentów. Można śmiało powiedzieć, że do tej pory nie było w Polsce tak innowacyjnej i elastycznej oferty. 

Wszystko – zaczynając od wygodnej aplikacji, umożliwiającej zarządzanie kontem, poprzez swobodny wybór Planów i pakietów dodatkowych oraz płatności w modelu subskrypcyjnym, aż po możliwość korzystania z karty e-SIM – było nowe, świeże i bardzo atrakcyjne. Jednak Orange Flex cały czas się rozwija i wprowadza liczne nowości. Po kilku miesiącach oferta zyskała spore grono fanów. Każdy, kto docenił ofertę pomarańczowego operatora, może polecić ją swoim znajomym i zyskać dla każdej ze stron po 50 zł po miesiącu od aktywacji numeru przez znajomego. 

Polecam – zarabiam

Na czym polega ta akcja? Jej zasady są bardzo proste i dotyczą zarówno klientów sieci, jak i osób, które dopiero chcą do nich dołączyć. Wystarczy otworzyć aplikację Orange Flex i wybrać zakładkę ‘Polecaj i zarabiaj”. Każdy Klient ma przydzielony indywidualny kod polecający, który może wysłać znajomemu, który wykorzysta go podczas aktywacji numeru we Flex. Jeśli polecenie będzie skuteczne (czyli nowy użytkownik będzie korzystał z Orange Flex przez okres dłuższy niż 1 miesiąc) każda z osób otrzyma 50 zł. No i fajnie! Zobacz: https://flex.orange.pl/promocje.

Zebrane środki w Orange Flex

Status swoich poleceń i zebrane środki są gromadzone w aplikacji Orange Flex. Środki z poleceń można swobodnie zwrócić na kartę płatniczą dodaną w aplikacji. Każdy użytkownik otrzymuje indywidualny kod polecający, który może następnie przekazać swoim znajomym. Każda z nich, zostając nowym klientem Orange Flex, przyczyni się do zwiększenia środków na koncie osoby polecającej, a jednocześnie sama może liczyć na otrzymanie 50 zł. Dzięki temu każda ze stron będzie usatysfakcjonowana.

Dodatkowe korzyści od Orange Flex

„Polecam – zarabiam” to akcja, która z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów Orange Flex, którzy szczególnie polubili nową ofertę. W Orange Flex nie ma długoterminowych kontraktów, warto jednak zostać w niej dlużej. Dlaczego? Mamy dla Was kilka powodów –   atrakcyjne plany z dużą liczbą GB, możliwość aktywacji pakietów dodatkowych jednym kliknięciem w aplikacji, wygodna forma płatności, czy możliwość przekazywania GB swoim znajomym w Orange Flex. Warto przypomnieć, że Orange jest również pierwszym operatorem w Polsce, który wprowadził eSIM, czyli wirtualny zamiennik tradycyjnej, plastikowej karty SIM.


 

9 thoughts on “Polecaj Orange Flex i zarabiaj! Sprawdź, na czym to polega.

 1. Polecam Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz aktualny kod ROMANLKE5 przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan

 2. Dzielę się swoim kodem do Orange Flex 🙂
  Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę.
  Wystarczy pobrać apkę, zarejestrować się, wpisać kod WIESLAWA7X7Y przed wyborem metody płatniczej i aktywować Plan.

  Kod świeżutki i aktualny (październik 2020).

 3. Wpisz ten kod przy rejestracji w aplikacji Orange Flex i zyskaj 30ZL do wykorzystania na opłacenie rachunku za telefon lub wyplac je na swoje konto i wydaj jak chcesz ! 🙂

  Kod : OLGA9M6J

 4. Jeśli chcesz to skorzystaj z mojego kodu MAGDALENAYC8K, wpisz go przed wyborem płatności i wybierz plan, dostajesz 30zl na start 😉

 5. Cześć,
  Jeśli juz zdecydowałeś się na przeniesienie numeru usługi do ORANGE FLEX, to po zainstalowaniu aplikacji dojdziesz do kroku, gdzie trzeba wpisać KOD PROMOCYJNY. Mam więc dla Ciebie prezent – kod polecający, za wpisanie którego oprócz bonusu 30 PLN dodam pierwszej osobie, która się zarejestruje na podany przeze mnie poniżej kod 200GB transferu do wykorzystania w 180 dni.

  A poniżej kod promocyjny do wpisania przy przenoszeniu/aktywacji Twojej usługi:

  KOD: DARIUSZC5JV

  Pamiętaj, aby wpisać kod przed wyborem i dodaniem metody płatności za usługę Orange Flex!

  A jako, że mam nadzieję pozostać w Orange na dłużej, to wpisując mój kod promocyjny, masz pewność, że usługa Orange Flex będzie działała wymagany okres czasu, abyś uzyskał/-a premię za wpisanie powyższego kodu. Zachęcam do jego wpisania, mam nadzieję, że kolejna osoba poda również Twój kod promocyjny, gdy aktywujesz usługę w Orange Flex.

  Wspierajmy się nawzajem, a Wszyscy będziemy zadowoleni. 🙂

 6. Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARCIN34VA przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.
  świeży 4.01.2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *