orange flex

Polecaj Orange Flex i zarabiaj! Sprawdź, na czym to polega.

Artykuł zaktualizowany 5 lutego 2022


Orange Flex to oferta skierowana do aktywnych, niezależnych i ceniących wygodę osób. Wyróżnia się dużą elastycznością i idealnym dopasowaniem do potrzeb każdego klienta. Okazuje się, że mimo obecności na rynku dopiero od kilku miesięcy znów zaskakuje, i to nie byle czym!


Orange Flex – rewolucja w polskiej telefonii komórkowej

Pojawienie się na rynku oferty reklamowanej hasztagiem #chceszmasz wywołało spore zamieszanie wśród konsumentów. Można śmiało powiedzieć, że do tej pory nie było w Polsce tak innowacyjnej i elastycznej oferty. 

Wszystko – zaczynając od wygodnej aplikacji, umożliwiającej zarządzanie kontem, poprzez swobodny wybór Planów i pakietów dodatkowych oraz płatności w modelu subskrypcyjnym, aż po możliwość korzystania z karty e-SIM – było nowe, świeże i bardzo atrakcyjne. Jednak Orange Flex cały czas się rozwija i wprowadza liczne nowości. Po kilku miesiącach oferta zyskała spore grono fanów. Każdy, kto docenił ofertę pomarańczowego operatora, może polecić ją swoim znajomym i zyskać dla każdej ze stron po 50 zł po miesiącu od aktywacji numeru przez znajomego. 

Polecam – zarabiam

Na czym polega ta akcja? Jej zasady są bardzo proste i dotyczą zarówno klientów sieci, jak i osób, które dopiero chcą do nich dołączyć. Wystarczy otworzyć aplikację Orange Flex i wybrać zakładkę ‘Polecaj i zarabiaj”. Każdy Klient ma przydzielony indywidualny kod polecający, który może wysłać znajomemu, który wykorzysta go podczas aktywacji numeru we Flex. Jeśli polecenie będzie skuteczne (czyli nowy użytkownik będzie korzystał z Orange Flex przez okres dłuższy niż 1 miesiąc) każda z osób otrzyma 50 zł. No i fajnie! Zobacz: https://flex.orange.pl/promocje.

Zebrane środki w Orange Flex

Status swoich poleceń i zebrane środki są gromadzone w aplikacji Orange Flex. Środki z poleceń można swobodnie zwrócić na kartę płatniczą dodaną w aplikacji. Każdy użytkownik otrzymuje indywidualny kod polecający, który może następnie przekazać swoim znajomym. Każda z nich, zostając nowym klientem Orange Flex, przyczyni się do zwiększenia środków na koncie osoby polecającej, a jednocześnie sama może liczyć na otrzymanie 50 zł. Dzięki temu każda ze stron będzie usatysfakcjonowana.

Dodatkowe korzyści od Orange Flex

„Polecam – zarabiam” to akcja, która z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów Orange Flex, którzy szczególnie polubili nową ofertę. W Orange Flex nie ma długoterminowych kontraktów, warto jednak zostać w niej dlużej. Dlaczego? Mamy dla Was kilka powodów –   atrakcyjne plany z dużą liczbą GB, możliwość aktywacji pakietów dodatkowych jednym kliknięciem w aplikacji, wygodna forma płatności, czy możliwość przekazywania GB swoim znajomym w Orange Flex. Warto przypomnieć, że Orange jest również pierwszym operatorem w Polsce, który wprowadził eSIM, czyli wirtualny zamiennik tradycyjnej, plastikowej karty SIM.


 

9 thoughts on “Polecaj Orange Flex i zarabiaj! Sprawdź, na czym to polega.

 1. Dzielę się swoim kodem do Orange Flex 🙂
  Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę.
  Wystarczy pobrać apkę, zarejestrować się, wpisać kod WIESLAWA7X7Y przed wyborem metody płatniczej i aktywować Plan.

  Kod świeżutki i aktualny (październik 2020).

 2. Cześć,
  Jeśli juz zdecydowałeś się na przeniesienie numeru usługi do ORANGE FLEX, to po zainstalowaniu aplikacji dojdziesz do kroku, gdzie trzeba wpisać KOD PROMOCYJNY. Mam więc dla Ciebie prezent – kod polecający, za wpisanie którego oprócz bonusu 30 PLN dodam pierwszej osobie, która się zarejestruje na podany przeze mnie poniżej kod 200GB transferu do wykorzystania w 180 dni.

  A poniżej kod promocyjny do wpisania przy przenoszeniu/aktywacji Twojej usługi:

  KOD: DARIUSZC5JV

  Pamiętaj, aby wpisać kod przed wyborem i dodaniem metody płatności za usługę Orange Flex!

  A jako, że mam nadzieję pozostać w Orange na dłużej, to wpisując mój kod promocyjny, masz pewność, że usługa Orange Flex będzie działała wymagany okres czasu, abyś uzyskał/-a premię za wpisanie powyższego kodu. Zachęcam do jego wpisania, mam nadzieję, że kolejna osoba poda również Twój kod promocyjny, gdy aktywujesz usługę w Orange Flex.

  Wspierajmy się nawzajem, a Wszyscy będziemy zadowoleni. 🙂

 3. Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARCIN34VA przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.
  świeży 4.01.2021

Dodaj komentarz