magazyn

Magazyn do przechowania rzeczy – jak to działa i dlaczego warto skorzystać?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Uwielbiasz jeździć na rowerze? Modelarstwo to Twoje hobby a może uwielbiasz kupować ciuchy? W pewnym momencie nawet piwnica przestaje wystarczać na przechowanie wszystkich rzeczy. Szukasz sprawdzonego miejsca na Twoje rzeczy? Więcej o tym w tym artykule!


Dlaczego warto skorzystać z powierzchni magazynowej?

Brak miejsca to problem, który napotyka niemal każdy z nas. Pozbywamy się niektórych rzeczy, mimo tego, że wcale tego nie chcemy. Mają dla nas wartość sentymentalną, bądź mogą się po prostu kiedyś przydać. Organizuje się wyprzedaż garażową czy wystawiamy wszystkie rzeczy na aukcji. A to wszystko przez niewystarczającą powierzchnię do przechowania naszych rzeczy. Ten problem może zostać błyskawicznie rozwiązany za niewielkie pieniądze i minimalnym wysiłkiem.

5 pomysłów na wykorzystanie powierzchni magazynowej

  • Zima hula w najlepsze a Ty dalej trzymasz rower na balkonie? Naprawy i konserwacja roweru po zimie może być kosztowna. Uniknij niepotrzebnych wydatków i poszukaj suchego miejsca dla Twoich dwóch kółek.
  • Ledwo skończyłeś remont i zostało Ci mnóstwo materiałów, które jeszcze mogą się przydać. Skorzystaj z magazynu i nie zagracaj swojego mieszkania.
  • Jesteś fanem klasycznych, amerykańskich aut? Wynajmij garaż i poddaj  auto kompletnej renowacji. Nic nie sprawia takiej męskiej przyjemności, jak dłubanie przy ukochanym samochodzie.
  • Szukasz miejsca do prób Twojej kapeli? Nic prostszego! Wyszukaj odpowiednie miejsce i twórzcie historię rocka!
  • Masz ciekawą pasję? Może kolekcjonujesz antyki? Powstrzymaj gniew drugiej połówki i ukryj swoje skarby w świeżo wynajętym magazynie. Będą tam bezpieczne jak nigdzie indziej.

Czym jest Kartonado?

Kartonado.pl to platforma, która łączy właścicieli niezagospodarowanych przestrzeni z tymi, którzy szukają miejsca na magazynowanie swoich rzeczy. Niewykorzystane pomieszczenia wynajęte na przechowywanie rzeczy, mogą okazać się świetnym źródłem stałego dochodu. Publikacja ogłoszeń jest całkowicie bezpłatna a samej transakcji można dokonać bezpośrednio przez platformę. Dodatkowo mamy możliwość bezpłatnego ubezpieczenia naszych rzeczy do wartości 2,500 złotych.

Na platformie znajdują się liczne ogłoszenie właścicieli magazynów self-storage, które zyskały na popularności w Stanach Zjednoczonych a obecnie podbijają Europę. Jest to po prostu magazyn samoobsługowy na Twoje potrzeby. Wystarczy tylko podpisać umowę najmu z właścicielem, następnie odebrać klucze i już możemy ładować do niego nasze nadprogramowe rzeczy.

Lubisz majsterkować? Marzysz o pracowni malarskiej? Niewielu ludzi ma szansę w pełni rozwinąć swoją pasję, gdyż po prostu nie mają na nią wystarczająco dużo miejsca. Wynajęcie powierzchni magazynowej może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tylko na papierze służą tylko do magazynowania. Możesz stworzyć tam swoją pracownię malarską, mały warsztat do majsterkowania lub tajny magazyn broni i gadżetów, jak to bywa w amerykańskich, szpiegowskich filmach…

Poza tym, na platformie znajdziemy takie powierzchnie jak:

  • garaże
  • kontenery
  • piwnice

i wiele, wiele innych…

Dzięki wyszukiwarce na Kartonado znajdziesz miejsca gdzie przechowasz swoje rzeczy. Prawdopodobnie bliżej niż myślisz.


 

Dodaj komentarz