plakaty

Łazienka rodem z Hollywood. Jakie plakaty wybrać?

Artykuł zaktualizowany 12 października 2022

Hollywood dla niektórych może być marzeniem, zaś dla drugich prawdziwą zmorą. Nie można jednak zaprzeczyć, że ma w sobie styl, który coraz więcej osób próbuje przemycić do swojego domu. Tak jak w filmach ważne są detale, dlatego nie zawsze sposobem na łazienkę ze snów jest wybrany motyw, ale i rama, która wieńczy cały plakat. 

Plakaty do łazienki. Czy to na pewno dobry pomysł?

Nie zwlekając z odpowiedzią, mówimy stanowcze tak! Już dawno plakaty przeniosły się do naszych domów. Zazwyczaj zdobią ściany w pomieszczeniach wypoczynkowych, jednak wartkim krokiem wkraczają także do łazienek, gdzie robią wrażenie nie tylko motywem, ale i sposobem wykończenia.

Plakaty do łazienki od Bimago tworzone są dla tych, którzy cenią sobie styl nawet w tych problematycznych pomieszczeniach. Dzięki odporności na wilgoć i zniszczenia możemy wykorzystywać je wszędzie. Nawet tam, gdzie jeszcze kiedyś o plakatach moglibyśmy jedynie pomarzyć. Przewagą plakatów jest fakt tego, że same w sobie zajmują bardzo mało miejsca. Niestety nawet te najbardziej wyszukane gadżety potrafią być jedynie siedliskiem dla kurzu. Plakaty do toalety to rozwiązanie, które będzie nie tylko świetnym sposobem na dekorację wnętrz, ale i pomysłem na to, aby dostępną przestrzeń wykorzystać jak najlepiej.

Kluczem jest prostota

Glamour nie zawsze musi się kojarzyć z przepychem. Tak samo jak tekstylia wykorzystane w łazience nie muszą być jedyną dekoracją. Złoto przestało być kiczem, dlatego plakat w złotej ramie może być doskonałym pomysłem na ożywienie całego pomieszczenia. Co więcej, w połączeniu z elegancką bielą serwuje nam niesamowity wystrój w stylu glamour. Dlaczego mielibyśmy nie wykorzystać tej dwójki w łazience? Złote plakaty ze sklepu bimago to nie tylko sposób na dekorację, ale i pokazanie siebie. Od lat wiadomo, że właśnie ten kolor uznawany jest za najbardziej elegancki. Kojarzy się nie tylko z szykiem, ale i dobrze znanym stylem glamour, który w łazienkach sprawuje się fenomenalnie.

Wcześniej wspomniane złoto może stać się motywem przewodnim lub niuansem wykorzystywanym w wykończeniach. Bimago w swojej ofercie obejmuje zarówno w pełni złote plakaty, jak i te ze złotym dodatkiem w postaci ramy. Kombinacji jest wiele, dzięki czemu tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia i pomysł na wystrój.

Dodaj komentarz