naklejki na ścianę

Jak stworzyć kolorowe i stylowe wnętrze?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Wystrój domu lub mieszkania to osobista wizytówka, a proces aranżacji wnętrza ma prowadzić do lepszego wyrażenia siebie poprzez wygląd przestrzeni. Proces ten tak naprawdę nigdy się nie kończy. Z biegiem czasu znajduje się nowe dodatki oraz zwraca ku innym stylom odpowiednio modernizując swoją przestrzeń do zmian zachodzących w osobistych gustach i preferencjach.


Czy trzeba pozbyć się starego wystroju?

Jeśli modyfikacje są bardziej gruntowne to często dochodzi do sytuacji, kiedy nie wiadomo, co zrobić ze „starymi” dodatkami dekoracyjnymi, mimo że są one jeszcze bliskie sercu właściciela. Jednak nawet związanie emocjonalne nie jest w stanie przekroczyć granicy tego, że stare akcesoria mogą zwyczajnie nie pasować do nowej przestrzeni.

Dom lub mieszkanie to przestrzeń reprezentatywna, która wpływa na budowanie swojego pozytywnego wizerunku. W rezultacie „wpychania” na siłę starych dodatków, można szybko stworzyć negatywne kontrasty, które osłabią lub zniszczą z mozołem budowany efekt wykończeniowy.


Dodatek, który się zmienia

Dodatkiem, który można szybko zmienić w zależności od potrzeb lub humoru są naklejki na ścianę. Zagospodarowanie przestrzeni ścian bywa trudne, wiele osób nie chce wbijać gwoździ i uzależniać się od statycznego wyglądu (obraz może się zmieniać, jednak będzie w tym samym miejscu). Naklejki na ścianę dają szerokie pole do aranżacyjnego manewru. Ich wysoka jakość wykonania zapewnia ciekawy oraz oryginalny efekt w przestrzeni pozwalając w łatwy i tani sposób wyrazić więcej z siebie. Barwne oraz stylowe naklejki są w stanie szybko tchnąć nowe życie w domową lub mieszkaniową przestrzeń bez potrzeby przeprowadzania większych modyfikacji. W przypadku jednak gruntownego remontu lub całkowitej zmiany wykończeniowej wizji naklejki na ścianę można szybko usunąć bez obaw o kondycję samej powierzchni ściennej.


Wielość wzorów i oryginalność

Naklejki na ścianę to szeroka kategoria produktów, która cały czas się powiększa. Nowocześnie zorientowani konsumenci cały czas szukają nowych i oryginalnych sposobów dla wyrażenia swoich preferencji oraz nadania swojej przestrzeni wizualnego „pazura”. Jeśli nie znajdzie się pośród setek wzorów opcji odpowiadającej swoim potrzebom to zawsze istnieje możliwość zaprojektowania naklejek samemu – dla siebie, do pokoju dziecka, do salonu, przedpokoju lub sypialni, opcji jest całe mnóstwo. Oryginalny wzór na ścianie będzie przyciągał uwagę i dawał poczucie większej pełności aranżacyjnej. Naklejki na ścianę będą inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.


One thought on “Jak stworzyć kolorowe i stylowe wnętrze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *