kobieta dba o skórę z rozstępami

Jak zadbać o skórę z rozstępami?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Dbanie o skórę jest bardzo istotne, zwłaszcza dla większości kobiet. Niestety nie zawsze jest to łatwe, a zachowanie skóry w dobrej kondycji przez długie lata może być problematyczne. Bio Oil na rozstępy, dzięki swojemu składowi świetnie radzi sobie z tradycyjnymi problemami skórnymi.


Jak powstają rozstępy?

Na przestrzeni życia skóra człowieka poddawana jest bardzo wielu, niekorzystnym czynnikom. Jest to co prawda organ, który posiada bardzo duże możliwości regeneracyjne, ale wiele problemów zdrowotnych, a nawet zwykłych sytuacji, które są dla skóry normalne, odbija się na jej wyglądzie. Osobom, które przykładają dużo uwagi do wyglądu, często może to bardzo przeszkadzać. Bio Oil na rozstępy jest preparatem, który działa odżywczo i pielęgnująco, co jest dla skóry podstawą, jeśli chce się zachować młody i zdrowy wygląd przez lata.

Większość problemów z wyglądem skóry sprowadza się do naruszenia jej ciągłości. Oznacza to, że skóra fizycznie się rozciąga, przez co powstają mikro uszkodzenia, które prowadzą do powstawania rozstępów. Wtedy tworzą się nieestetyczne przebarwienia, podobne do innych blizn, powstałych wskutek skaleczeń, ran po trądziki, lub nawet po odrze. Najważniejsze jest wtedy to, aby dobrze odżywiać skórę od wewnątrz, za pomocą optymalnej diety, oraz od wewnątrz, za pomocą specjalistycznych preparatów.


Jak działa Bio Oil na rozstępy?

Kluczem do tego, aby pozbyć się nieestetycznych przebarwień, jest to, aby na bieżąco dobrze odżywiać skórę. Ważne jest, aby robić to już w momencie powstawania rozstępów lub ran, które potencjalnie mogą zakończyć się powstawaniem blizn, ale Bio Oil na rozstępy można stosować także, w późniejszym stadium, gdy rozstępy już się pojawią i zagoją. Schemat jego działania polega na głębokiej penetracji skóry oraz strukturalnemu odżywieniu jej. Dzięki witaminie A i E skóra regeneruje się oraz naprawieniu ulegają jej zniszczone wcześniej struktury.

Bio Oil na rozstępy należy stosować co najmniej 2x dziennie, dla uzyskania optymalnych rezultatów. Ma to związek z tym, że chcąc dobrze odżywić komórki skóry, najważniejsza jest konsekwencja. Olejek należy stosować na każdym etapie powstawania rozstępów, a więc można go także stosować jako prewencję, na przykład w czasie szybkiego przybierania lub tracenia na wadze. Wtedy skóra zostanie zachowane w relatywnie dobrej kondycji, pomimo niekorzystnych dla niej zmian.


 

Dodaj komentarz