folia

Folia stretch mini rap i jej zastosowanie

Artykuł zaktualizowany 15 grudnia 2022

Pakowanie czy zabezpieczanie przedmiotów przed zniszczeniem to czynności, które towarzyszą nam każdego dnia, nie tylko gdy posiadamy swój biznes. Zarówno prywatnie, jak i w małej czy dużej firmie, potrzebujemy skutecznego i wytrzymałego sposobu na pakowanie rzeczy. Dzięki odpowiednim materiałom do pakowania jesteśmy w stanie bardzo dokładnie  zabezpieczyć paczki oraz pojedyncze produkty. Świetnym przykładem takiego produktu jest folia mini rap. W poniższym artykule dowiesz się, jakie są jej właściwości oraz zapoznamy cię z jej przykładowymi zastosowaniami.

Folia mini rap – charakterystyka

Stretch jest to rodzaj folii, którą charakteryzuje przede wszystkim rozciągliwość. Dzięki produkcji ze specjalnego tworzywa sztucznego sama folia nie ma na sobie nałożonego kleju, a mimo to sama do siebie przykleja się. Jest to jedna z jej najbardziej charakterystycznych właściwości, dzięki której możemy wykorzystywać folię stretch w naprawdę wielu sytuacjach. Folia mini rap to forma folii stretch umieszczona na rolce. Rolka ta może być dodatkowo wyposażona w wygodny uchwyt, ułatwiający korzystanie z folii.

Stretch występuje w dwóch kolorach: czarnym i transparentnym. Kolor czarny jest szczególnie chętnie wykorzystywany do pakowania przesyłek, ponieważ jest on w stanie w pełni zakryć zawartość paczki. Natomiast folia przezroczysta dobrze sprawdzi się w domowych warunkach, kiedy przykładowo przeprowadzamy się lub chcemy spakować część rzeczy do wyniesienia na strych. Folia może mieć także różną szerokość, zazwyczaj od 100 mm do 300 mm. Szerokości te są uniwersalne zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego w biznesie.

Folia mini rap marki Radomax to produkt niezwykle wytrzymały, dzięki czemu sprawdzi się w wielu branżach. Dodatkowo folia cechuje się elastycznością, niezbędną do wygodnego i szybkiego korzystania z folii. Następna, równie ważna właściwość folii stretch to niepozostawianie śladów kleju. Dzięki przylepności folii nie musimy martwić się o dodatkowe stosowanie taśm czy kleju. Sama folia mini rap w zupełności wystarczy!

Gdzie stosować folię mini rap?

Jak już wspomnieliśmy na początku, folia mini rap znajdzie swoje zastosowanie zarówno w użytku prywatnym, jak i profesjonalnym w twoim biznesie. W warunkach domowych jest to produkt, który zawsze warto mieć w pogotowiu. Możemy nim bezproblemowo zabezpieczyć przesyłki, zarówno te małe, jak i o większych gabarytach. Folia stretch sprawdzi się także do ochronienia rzeczy, które chcemy przenieść na strych, do piwnicy czy garażu. Folia ochroni je przed wilgocią, porysowaniem, zabrudzeniem czy ogólnym zniszczeniem. Podobnie będzie w przypadku pakowania przedmiotów do przeprowadzki.Folia mini rap to także nieodłączny kompan w małych i dużych biznesach. Przyda się ona równie często na magazynie, jak i w biurze. Dzięki swoim uniwersalnym cechom możemy ją wykorzystywać na wiele sposobów: do pakowania przesyłek klientów, do zabezpieczania paczek PR, do przechowywania towaru, do zamykania kartonów i wiele, wiele innych. Najważniejsze to wybrać jakościowy i wytrzymały produkt, jakim jest folia mini rap marki Radomax!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *