Rage 2018

11. edycja RAGE 2018 „Lubelskie Edition”, już 12 lipca!

Artykuł zaktualizowany 31 sierpnia 2019


Rage to cykliczna impreza motoryzacyjno-lifestylowa, która łączy turystykę samochodową, rywalizację i ekskluzywny styl życia z zabawą i przygodą. Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle.

Ideą Rage jest przygoda, zaskoczenie i realizacja zadań pozornie niemożliwych do zrealizowania. Załogi (kierowcy i piloci) jadący własnymi samochodami, przemierzają trasę według obranego przez siebie scenariusza, opierając się na ogólnych wytycznych organizatora

Większość punktów kontrolnych podczas Rage znajduje się w miejscach dostępnych dla publiczności, dzięki czemu stanowią unikalną atrakcję dla mieszkańców miast, w których są zorganizowane.


Samochody sportowe w lubelskim

Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, czy Ultima w województwie lubelskim? Żeby podziwiać najpiękniejsze samochody świata na żywo, nie trzeba wyjeżdżać do Dubaju. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas tegorocznej edycji RAGE 2018 „Lubelskie edition”.

Województwo Lubelskie to perełka kulturalna Polski. Mamy Carnaval Sztukmistrzów, Festiwal Inne Brzmienia, Jarmark Jagielloński, Europejski Festiwal Smaku, Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, czy Balonowe Mistrzostwa Polski. Chcecie więcej? W tym roku zaskoczymy Was jeszcze bardziej! Już 12 – 13 lipca zapraszamy Was na jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce. Mowa oczywiście o RAGE 2018. W tym roku to właśnie nasz region jest głównym partnerem wydarzenia.

Lublin znajduje się na liście Top 7 City Break wg portalu WP Turystyka, między innymi dlatego organizatorzy tak prestiżowego wydarzenia jakim jest RAGE, zdecydowali się zorganizować je właśnie w tym regionie. Tegoroczna trasa RAGE, poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze zakątki województwa lubelskiego.


Jakie miasta odwiedzi RAGE?

  • Nałęczów – znany z pięknej, bogatej przyrody, Parku Zdrojowego i zawodów balonowych. Kto wie, czy uczestnicy RAGE, nie będą musieli zamienić imponujących czterech kółek na podniebne loty balonem?
  • Ułęż – wymarzone miejsce na wyścigi motoryzacyjne organizowane na tutejszym lotnisku i pełne niezapomnianych wrażeń spływy kajakowe.
  • Następny przystanek to Puławy znane na Lubelszczyźnie centrum myśli naukowej, badań i rozwoju . Jako wiodący ośrodek szeroko pojętej działalności badawczej i biznesowej, będzie nie lada gratką dla uczestników RAGE.
  • Kolejnym miastem, które odwiedzimy będzie Kazimierz Dolny. Znany przede wszystkim ze swojego urokliwego położenia nad Wisłą, letnich festiwali oraz wytwornie zdobionych kamienic mieszczańskich, które uważane są za jedne z najpiękniejszych polskich budynków epoki renesansu.
  • Ostatnim, ale nie mniej ważnym miastem będzie Świdnik, znany na świecie z produkcji helikopterów i motocykli. To ze Świdnika pochodzi najpopularniejszy śmigłowiec SM-1 oraz kultowy motocykl WSK.

Sześć miast, trzydzieści super samochodów i województwo, które sprawia że ciągle masz apetyt na więcej.

Lubelskie – Smakuj życie!


Czym jest Elite Circle?

Klub Elite Circle zrzesza osoby o wysokim statusie społecznym, miłośników motoryzacji, właścicieli wspaniałych, luksusowych aut. Członkowie klubu mogą oczekiwać ekskluzywnych usług i niestandardowych doznań. Tylko dla klubowiczów firma Elite Circle Group, w ramach której działa klub EC, organizuje rokrocznie wydarzenia specjalne w tym motoryzacyjne Rage.


 

Dodaj komentarz