Jak ubrać się podczas zimowego wieczoru?


Nie ma bardziej ambiwalentnej pory roku od zimy. Niskie temperatury i częste opady śniegu sprawiają, że należy się odpowiednio ubrać. Odpowiednio – mam na myśli praktycznie. Nasza kreacja powinna być nader wszystko wygodna i ciepła.

Z drugiej strony jak każdy – chcemy wyglądać najzwyczajniej w świecie atrakcyjnie. Czy da się zatem połączyć przyjemne z pożytecznym? Jak ubrać się podczas zimowego wieczoru? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.


Dwa podstawowe warianty.

Istnieją dwie podstawowe formy stylizacji na zimowy wieczór. Pierwsza z nich opiewa w wariant elegancki. Zaliczamy do niego oficjalne spotkania, imprezy okolicznościowe, randki oraz wyjścia do teatru, opery i tym podobnych. W wariancie eleganckim doskonałym rozwiązaniem będzie praktyczny, atrakcyjny i ciepły płaszcz wełniany.

Sprawdzi się on rewelacyjnie ze względu na fakt, iż moda na płaszcze wełniane nie przemija. Jest to alternatywa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto pamiętać, że kluczową rolę w kreacji w której głównym elementem jest płaszcz stanowi dodatek w postaci szalu. Obie części garderoby powinny tworzyć zgraną kompozycję pod względem barw oraz estetyki.


Wrzućmy na luz.

Druga forma dotyczy nieco mniej oficjalnych stylizacji. Przysłowiowy wypad na miasto ze znajomymi, tudzież wyjście do kina, a nawet zwykły spacer nie wymaga od nas eleganckiego ubioru, dlatego warto postawić przede wszystkim na wygodę oraz praktyczność.

W tej sytuacji świetnym wyborem może okazać się kurtka puchowa. Jej gruba warstwa materiału oraz wypełnienie sprawią, że niska temperatura wcale nie będzie nam groźna. Popularne „puchówki” wciąż są na topie, a tej zimy rządzić będą wszelkie odcienie bieli oraz koloru czerwonego.


Gdy jesteśmy pod ścianą.

Ograniczony asortyment i ubogie oferty markowych butików mogą sprawić, że niekoniecznie znajdziemy coś, co odzwierciedli nasz styl. W takiej sytuacji warto zaprojektować kreację przy pomocy profesjonalisty, bądź – jeśli mamy taką możliwość indywidualnie. Warto skorzystać z najwyższej jakości materiałów.


Z szeroką gamą profesjonalnych tkanin w atrakcyjnych cenach możemy spotkać się poprzez stronę internetową – http://ctnbee.com/pl/.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*