swieze wyciskane soki

Wyciskarka Kuvings Evo820 – jakość, wydajność i elegancki wygląd

Artykuł zaktualizowany 29 października 2020


Zastanawiasz się, jaką wyciskarkę do owoców i warzyw powinieneś wybrać? Mamy propozycję: wyciskarka Kuvings Evo820 to model, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest to wyciskarka pionowa jednoślimakowa, która wykonując 50 obrotów na minutę, wyciska świeży i smaczny sok z owoców oraz warzyw, nie tracąc jednocześnie cennych składników odżywczych w nich zawartych. 10 lat gwarancji na silnik urządzenia oraz wszystkie jego elementy niech będzie dowodem na solidność jego wykonania i wysoką jakość.


Kuvings Evo820 wyciskarką piątej generacji

Nazwa Evo w modelu wyciskarki Kuvings Evo820 wzięła się od słowa evolution – bo tak właśnie można ją odbierać. Najnowsze rozwiązania technologiczne, funkcjonalność i komfort użytkowania to jedne z najważniejszych cech, jakimi charakteryzuje się ten model. Dzięki systemowi tłoczenia na zimno wyciskarka wytłacza ze składników ich wartości odżywcze, nie tracąc na ich jakości i ilości. Walory smakowe soków są zachowane, a ich struktura jest aksamitna i gładka. Bez problemu wyciśniesz za jej pomocą nie tylko sok z miękkich owoców i warzyw, ale też z tych twardych, takich jak burak czy korzeń pietruszki.

Kuvings Evo820 – najważniejsze cechy

Wyciskarka Kuvings Evo820 została wyposażona we wlot, który ma aż 82 mm – to oznacza, że zmieści się do niej całe jabłko czy pomarańcza. Nie ma więc potrzeby kroić owoców na mniejsze kawałki. Oprócz tego model posiada ciekawe i praktyczne rozwiązanie, czyli klapkę Flip gate. Taka konstrukcja reguluje prędkość podawania składników, a także stanowi zabezpieczenie przed małymi rączkami dzieci.

Klapka ta sama się otwiera, gdy urządzenie wyciśnie odpowiednią ilość owoców i warzyw, oraz reguluje szybkość pracy wyciskarki. Urządzenie świetnie poradzi sobie z warzywami twardymi (na przykład marchwią, imbirem czy rzepą), miękkimi (porzeczka, arbuz), liściastymi (jarmuż, szpinak, pokrzywa) i ziołami (bazylia, mięta, mniszek lekarski).

Kuvings Evo820 – jeszcze więcej funkcji

Warto pamiętać, że do zestawu standardowego razem z wyciskarką Kuvings Evo820 dołączone są również przystawki do koktajli i lodów. Takie rozwiązanie może pozwolić zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Mycie urządzenia jest łatwe i nie sprawia kłopotu – do wyciskarki dołączona jest praktyczna szczotka nasadkowa, która umożliwia skuteczne i bezproblemowe wyczyszczenie sita. Model ten dostępny jest w kilku kolorach: szarym, białym, czerwonym i szampańskim.

Dodaj komentarz