mezczyzna mysli

Wizytownik książkowy – jak wybrać najlepszy?

Artykuł zaktualizowany 18 lipca 2022


Wizytownik to niezastąpiony gadżet dla wszystkich osób pracujących w branży biznesowej. Ciągły kontakt z klientami, partnerami biznesowymi oraz z przedsiębiorcami wymaga często gromadzenia ważnych danych teleadresowych. Wizytówki otrzymywane od partnerów mogą znajdować się w jednym miejscu i zawsze być pod ręką. To nie tylko sposób na optymalną organizację w miejscu pracy, ale również wyraz szacunku do swoich kontrahentów. Wizytownik książkowy to bardzo popularny i elegancki gadżet, który warto mieć w swoim biurze lub w teczce.


Elegancki wizytownik w formie książki do biura

Książkowy wizytownik może pomieścić sporo wizytówek, które przechowuje się w dedykowanych do tego kieszonkach. Wizytówki wkłada się w zabezpieczone folią ochronną miejsca. Dzięki temu karteczki papieru są chronione przed wilgocią, zniszczeniem i poplamieniem. Wizytówki prezentują się bardzo dobrze, a właściciel wizytownika książkowego ma do nich łatwy i przejrzysty dostęp.

Wizytowniki mające postać książki to produkt bardzo elegancki. Duża gama kolorów oraz rozmiarów pozwoli dopasować produkt do preferencji klienta. Estetyczne wykończenie, skórzana lub tekstylna oprawa to coś, co wyróżnia luksusowe wizytowniki książkowe. Wizytownik mieści się damskiej torebce, w torbie na laptopa lub w teczce służbowej. Ma zgrabny kształt, przy czym jest bardzo pojemny. Standardowe modele mieszczą nawet 200 wizytówek. Można powiększyć tę liczbę, dokupując foliowe koszulki na wizytówki, które dopina się do organizera książkowego.

Wizytownik książkowy – niezbędny gadżet dla przedsiębiorcy

Kartoteka na wizytówki, jaką jest wizytownik książkowy, to produkt bardzo przydatny w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Pozwala gromadzić dane teleadresowe swoich partnerów biznesowych. Wbrew pozorom to bardzo szybki sposób na znalezienie potrzebnego w danej chwili numeru telefonu lub adresu. Posiadając wizytownik książkowy, nie trzeba wpisywać danych do telefonu komórkowego, zwłaszcza jeśli z kontaktu korzysta się bardzo sporadycznie.

Wizytownik pomieści wiele unikalnych wizytówek, które można uporządkować w preferowanej kolejności, np. alfabetycznej. Istnieje możliwość zmiany ilości kart z danymi teleadresowymi, ponieważ z łatwością udaje się dokupić wymienne wkłady do wizytownika. Gruba oprawa skóropodobna lub skórzana zapewnia nie tylko świetny wygląd gadżetu, ale również zabezpiecza wizytownik przed uszkodzeniem i pognieceniem. Przechowywanie wizytówek swoich partnerów biznesowych w eleganckich wizytownikach książkowych to wyraz szacunku i uznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *