rekawice-wiz3

Rękawiczki motocyklowe Rebelhorn dostosowane Twojemu stylowi jazdy. Chroń dłonie, zapewniając sobie maksymalny komfort i pewny chwyt

Artykuł zaktualizowany 27 września 2023

Rękawiczki motocyklowe Rebelhorn zapewniają wygodę, jednocześnie nie ograniczając ruchów. W zależności od stylu jazdy polecane są różne modele. Postaw na wyjątkowo wygodne rękawiczki motocyklowe od tej renomowanej firmy i zapewnij sobie maksymalny komfort i pewny chwyt w trakcie jazdy. W poniższym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na temat rękawiczek motocyklowych Rebelhorn.

Rękawice motocyklowe Rebelhorn – co je wyróżnia?

Rebelhorn to popularna firma, która zajmuje się produkowaniem asortymentu dedykowanego motocyklistom. Wielkim zainteresowaniem cieszą się buty Rebelhorn, a także kurtki czy rękawice. Oferta tej firmy jest bardzo zróżnicowana, dlatego stawiając na nią bez trudu można w pełni wyposażyć swój ekwipunek.

Rękawice motocyklowe Rebelhorn są wybierane przez tysiące motocyklistów w całej Polsce. Z czego to wynika? Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż są one produkowane z materiałów najwyższej jakości. 

Gwarantują najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. Posiadają specjalne nakładki na kostki i palce, co jest ich dodatkowym atutem. Dodatkowo, ich wyróżnikiem jest nowoczesny design, dlatego przyciągają uwagę motocyklistów. Rękawice Rebelhorn to absolutnie ponadczasowe i wyjątkowo przydatne akcesorium, w które powinien zainwestować każdy motocyklista ceniący sobie wygodę podczas jazdy.

wiz_66

Najlepsze rękawice motocyklowe Rebelhorn

W które rękawice motocyklowe Rebelhorn warto przede wszystkim zainwestować? Jedna z najlepszych opcji to Patrol short. Są to rękawice wyprodukowane z najwyższej jakości skóry koziej. Posiadają one też specjalne udogodnienia w ramach systemu „Rebel Clima”, takie jak oddychająca i komfortowa wyściółka, a także perforacja palców, która gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza. Produkty ten ma też specjalne panele wykonane z materiału Superfabric™, które zapewniają bezpieczeństwo. Z kolei anatomiczna konstrukcja rękawicy gwarantuje wygodę.

Następne rękawice motocyklowe Rebelhorn godne polecenia to ST long. Są one wykonane z koziej i kangurzej skóry, co zapewnia ich bardzo wysoką wytrzymałość a także niesamowity komfort oraz pewny chwyt podczas jazdy motocyklem. Za ochronę dłoni odpowiadają twarde osłony kostek a także specjalnie zaprojektowane panele z materiału Superfabric™. W tych rękawiczkach można też bez problemu obsługiwać ekrany dotykowe.

rekawicesportowetlo

Bardzo dużą popularnością cieszą się też rękawice Flux II. Są one bardzo przewiewne i stosunkowo krótkie – ich wyróżnikiem jest fakt, iż w rewelacyjny sposób chronią dłonie. Wszystko to za sprawą zastosowania specjalnej pianki SAS-TEC absorbującej energię. Rękawice te mają również specjalną, oddychającą i bardzo komfortową wyściółkę.

Wśród chętnie wybieranych przez motocyklistów rękawic Rebelhorn często wskazuje się też na model Thug II. Są to klasyczne, krótkie rękawice, które pasują w zasadzie do każdego typu motocykla. Są wyprodukowane z najwyższej jakości skóry koziej. Oprócz tego, mają specjalne panele z absorbującej siłę uderzenia pianki SAS-TEC oraz są dostosowane do obsługi ekranów dotykowych.

veloce-rebelhorn

Ostatni z modeli rękawic, w który warto się zaopatrzyć, to Gap III. Posiadają one panele z meshu i perforacje na zewnętrznej części dłoni, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo. Są to rękawice wykonane ze skóry koziej, nylonu, neoprenu oraz poliestru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *