etykiety na produkty

Gdzie wykonać etykiety na produkty?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Etykiety służą identyfikacji produktu i wykorzystywane są w wielu branżach. Prócz funkcji informacyjnych są również bardzo ważnym elementem w działaniach reklamowych i marketingowych. Dzięki wysokiej jakości etykiecie z ciekawą szatą graficzną twój towar ma szansę wyróżnić się spośród innych tego typu produktów.

Wśród szerokiego asortymentu towarów, ciekawa i unikalna szata graficzna oraz wysoka jakość cyfrowego wydruku opakowania produktu przyciąga uwagę klientów. Dzięki niemu możesz zwiększyć sprzedaż kilkanaście, a nawet kilkaset razy więcej. Gdyż ludzie są wzrokowcami i to, co się wyróżnia z tłumu towarów na półkach skupia uwagę. Liczy się najpierw efekt, a potem zawartość i na tym polu możesz wiele zdziałać. Dlatego warto zainwestować w ciekawe i niepowtarzalne etykiety na własne towary.


Gdzie wykonać etykiety na produkty?

Labelexpres to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży druku cyfrowego. Specjalizuje się w wysokiej jakości wielkoformatowych drukach cyfrowych oraz drukowaniu etykiet w technologii cyfrowej. Produkuje etykiety w formie naklejek na produkty o dowolnym kształcie oraz drukowanych na kilku rodzajach materiałów. Firma wychodzi naprzeciw swoim klientom i realizuje również niestandardowe zlecenia. Klient ma pełne prawo do indywidualnego doboru kształtu, rozmiaru i ilości własnych etykiet. Jako jedna z nielicznych tego typu firm realizuje zlecenia już od 500 sztuk. To jest dużym atutem dla przedsiębiorstw dopiero rozwijających swoją działalność i posiadających krótkie serie produktowe.

Firma Labelexpress oferuje również druki etykiet w różnych językach i z pełny opisem produktu, zgodnie z przyjętym normami unijnymi i krajowymi. Co jest doskonałym rozwiązaniem dla importów towarów z zagranicy oraz eksporterów produktów krajowych za granicę. Realizuje zlecenia krajowe, jak i zagraniczne. Na każdym etapie realizacji zamówienia klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie od strony ekspertów Labelexpress.


Jak łatwo zamówić etykiety?

Dzięki platformie internetowej www.labelexpress.eu cała procedura zamówienia odbywa się online. Od konfiguracji produktu poprzez proces kalkulacji, płatność i przesłanie pliku można dokonać na stronie internetowej firmy. Klient podczas procesu zamówienia wybiera sobie szatę graficzną lub wprowadza swoje indywidualne rozwiązanie, dobiera wymiar i kształt oraz rodzaj materiału.

Na stronie firmy znajduje się szeroka gama materiałów na etykiety, dostosowanych do konkretnych rodzajów opakowań produktowych. Po zidentyfikowaniu wszystkich wymagań system wygeneruje kosztorys zlecenia. Teraz tylko wystarczy zamówić i czekać na realizację. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 3 dni.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *