prezent na ślub

Jak wybrać stylowy prezent dla młodej pary?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Ślub to ukoronowanie związku i wieloletniej miłości. Para łączy się więzem małżeńskim, chcąc budować swoją relację i cieszyć się sobą do końca swojego życia. Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych chwil całego życia. Nowy etap życia oznacza wiele zmian, takich jak narodziny dziecka czy zakup mieszkania.


Ślub już za pasem. Jak wybrać prezent?

Wasi przyjaciele zaprosili Was na ślub? Poza wyborem sukienki, butów i makijażu i setek innych rzeczy to pozostaje jednej i najważniejszy wybór, czyli zakup odpowiedniego prezentu. Większość par przed ślubem, jasno określa jakiego rodzaju prezentów oczekują. Najczęściej są to koperty, które podreperują domowy budżet po licznych ślubno-weselnych wydatkach. Jednak oprócz tradycyjnej koperty, w dobrym guście jest ich obdarować prezentem od serca.

Jeżeli para młoda nie określiła rodzaju prezentów, musicie odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Co lubią robić razem lub osobno? Może mają jakieś wspólne hobby?
  • Czego potrzebują? Może właśnie kupili mieszkanie i je urządzają?
  • Z jakiego prezentu będą zadowoleni?

Prezent dla młodej pary powinien być przemyślany i pożyteczny, ale przede wszystkim stylowy. Wpisujący się w stylistykę mieszkania lub osobiste preferencje przyszłego męża lub żony.


5 propozycji na prezent ślubny

Czy macie już pomysł na prezent? Jeżeli nie, mamy nadzieję, że nasze propozycje ułatwią Wam dokonanie wyboru. Stawiamy na kreatywne, oryginalne i piękne prezenty. Bo zachwyt obdarowanego to największa nagroda!

  • Praktyczny prezent

W przedślubnym szale, para młoda myśli tylko o organizacji. Między rezerwowaniem odpowiedniej sali, wyborem sukni i komponowaniem menu, nie mają czasu pomyśleć o akcesoriach do nowego, wspólnego mieszkania. W tym wypadku, strzałem w dziesiątkę może okazać się zestaw garnków. Wydaje się banalne? Nic bardziej mylnego, para młoda będzie zachwycona. Praktyczny prezent to dobry prezent!

  • Elegancki prezent

Szukacie eleganckiego prezentu, takiego który olśni świeżo zaślubioną parę? Stylowe dekoracje i dodatki do mieszkania, zawsze są w dobrym guście. Elegancka lampka nocna, czy może designerski czajniczek? Opcji jest nieskończenie wiele, wszystko zależy od Waszej inwencji.

  • Prezent od serca

Łączą Was jakieś szczególne wydarzenia? Bądź kreatywny i wybierz prezent, który będzie im o tym przypominał. Może dodasz do niego karteczkę z dedykacją lub krótki liścik? W tym przypadku możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść wyobraźni!

  • Zabawny upominek

Dlaczego by nie włączyć elementu humorystycznego do prezentu? Elegancki podajnik do wykałaczek wywoła uśmiech na twarzy pary młodej. Taki stylistyczny smaczek doda uroku i niepowtarzalnego charakteru całemu mieszkaniu.

  • Prezent dla duszy

Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólna kawa, wczesnym rankiem z naszą drugą połówką. Wyjątkowo trafnym prezentem, szczególnie dla kawoszy jest neapolitański ekspres do kawy. Codzienny rytuał związany z parzeniem kawy w tym niezwykłym wynalazku, będzie nieodłączną częścią każdego dziennego rozbiegu.


 

Dodaj komentarz