bransoletki dla par

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu – komplet bransoletek

Artykuł zaktualizowany 26 października 2020


Biżuteria to jeden z najpopularniejszych upominków na specjalne okazje, a szczególnie dla ukochanej kobiety. Kolczyki, naszyjniki i komplety biżuterii bywają wręczane z okazji urodzin, imienin lub rocznicy ślubu. Ciekawą alternatywą dla tego upominku może być jednak komplet bransoletek dla niej i dla niego. Taki zestaw może być idealnym pomysłem na prezent dla zakochanych.


Dlaczego właśnie bransoletki dla par?

Walentynki, rocznica pierwszego pocałunku lub ślubu to okazje, które zazwyczaj świętuje się we dwoje. Okolicznościom tym towarzyszą na ogół także różnego rodzaju upominki, jak choćby bukiety kwiatów, perfumy lub romantyczna kolacja. Ciekawym pomysłem na uczczenie ważnej okazji może być jednak prezent wybrany wspólnie – zestaw dwóch bransoletek: dla niej i dla niego.

Bransoletki dla par to ciekawa koncepcja na nietuzinkowy upominek. To dwie bransoletki, które są do siebie bardzo podobne, dzięki czemu stanowią zgrany duet – dokładnie tak, jak para, która po nie sięga. Bransoletki tego rodzaju mogą zostać ozdobione pamiątkowym grawerem – na każdej z nich można umieścić inicjały albo imię ukochanej osoby. Prezent tego typu ma symboliczny charakter, dzięki czemu będzie o wiele milszą pamiątką niż kwiaty lub czekoladki. Jeśli więc chcemy uczcić szczególnie ważną okazję, warto sięgnąć właśnie po zestaw bransoletek lub inny upominek o równie symbolicznym i pamiątkowym charakterze.

Prezent na rocznicę – najlepiej z personalizacją

Wybierając upominek z tak istotnej okazji, jak rocznica ślubu, zdecydowanie warto postawić na prezent z personalizacją. Wspomniane już bransoletki, ale też obrączki lub wisiorki mogą zostać ozdobione indywidualnie zaprojektowanym grawerem, dzięki czemu będą jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe i unikatowe.

Poszukując biżuterii lub innego rodzaju upominku dla bliskiej osoby, warto od razu sprawdzić, czy może zostać spersonalizowana. Na szczęście nie brakuje sklepów, także internetowych, które oferują taką usługę i to nawet bez dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz