biżuteria-w-pudełku

Magiczny ogród Pandora- najnowsze trendy na 2019

Artykuł zaktualizowany 31 sierpnia 2019


Pandora to najbardziej znany duński producent biżuterii, który zadziwia świat ciekawymi wzorami, wykonanymi ze szkła i metalu. Te dość nietuzinkowe klejnoty, produkowane z surowców półszlachetnych stały się synonimem dobrego smaku i gustu. Ponadto producent dyktuje trendy modowe w Europie już od kilkunastu lat.  


Co w roku 2019 oferuje nam Pandora?

Magiczny ogród Pandora to seria biżuterii dla kobiet nawiązująca do przyrody. W tym sezonie firma stawia na naturalne akcenty i kolory, które mają podkreślić ekologiczny charakter, który jest od wielu lat na topie, a sama stylizacja ma wywołać pogodny nastrój.

Nowe trendy odchodzą od szeroko rozumianego minimalizmu. Dodatki mają być wyraziste i barwne oraz  co najważniejsze w dużych ilościach.

Nowa seria Pandory to kolekcje inspirowane  koniczyną, motylami, biedronkami, a kwiaty stanowią oprawę tych nowych wzorów. Trendy kolory w tym sezonie to klasyczne złoto i srebro, oprócz tego również różowe odcienie złota, które są absolutnym hitem już od wielu lat. We wzorach biżuterii pojawią się również kolorowe zdobienia m.in. czarno- żółte pszczoły, różowe motyle czy barwne charmsy z tęczą.


Dlaczego ogród Pandory ?

Wiosna to symbol nowego życia, siły, kolorów i inspiracji. Producent poprzez swoją kolekcję chce podkreślić indywidualizm każdej kobiety, jej energię, niezależność i szczęście. Kobiety na wiosnę czują nową moc i inspirację do stworzenia czegoś nowego, co podkreśli ich niepowtarzalny image.

Firma wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet i chce uwydatnić ich indywidualizm oraz moc żeńskiej energii. Ponadto biżuteria ma zaakcentować trendy w tym sezonie kolorowe sukienki, spodnie i koszule z motywami florystycznymi.

Dopełnieniem tej stylizacji będą kolorowe charmsy  z przyrodniczymi akcentami do kultowych bransoletek Pandory  oraz oryginalne kolczyki z motywami kwiatów. Cała kolekcja Pandory doskonale wpisuje się w klasyczne stylizacje damskiej garderoby.


Nowoczesne wzory Pandory

Biżuteria Pandora to symbol wolności i kobiecości w stylu współczesnej i energicznej kobiety. Kolekcje duńskiej firmy cechuje wysoka jakość wykonania, która dorównuje linii najbardziej  znanych producentów klasycznej biżuterii z metali szlachetnych, takich jak złoto i srebro. Marka na całym świecie jest ceniona za nietuzinkowość, dbałość o szczegóły i niesamowite wyczucie kobiecej intuicji i smaku.  


 

Dodaj komentarz