okulary przeciwsłoneczne trendy 2019

Okulary przeciwsłoneczne – trendy 2019

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Kiedy świeci słońce, a całe szczęście robi to ostatnimi czasy często, dobrze jest zafundować swoim oczom chwilę oddechu i ochronić je przed słońcem za ciemnymi szkłami okularów przeciwsłonecznych.

Sklepy streetwearowe i nie tylko posiadają obecnie szeroką gamę różnych modeli w wielu różnych kolorach. W 2019 roku w ofercie znajdziesz świetne połączenia najnowszych okularów przeciwsłonecznych z ponadczasowymi klasykami, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.


Nie tylko dodatek – okulary przeciwsłoneczne jako nieodłączny element letniej stylizacji

Przyszłość okularów przeciwsłonecznych maluje się w najciekawszych barwach, dosłownie, bazując na relacjach z Fashion Week Men’s – okulary przeciwsłoneczne to istny hit 2019 roku! Fikuśne oprawki w różnych kształtach, kolorach i fasonach – pojawiły się kilka miesięcy temu jako trend na wiosnę i lato. Ale to nie wszystko, do łask wróciły, ku uciesze licznych fanów, sportowe okulary przeciwsłoneczne.

Te zaawansowane technologicznie modele o odcieniach w wyrazistych kolorach, spolaryzowanych soczewkach w wytrzymałych oprawkach dla sportowców – niegdyś stanowiły rezerwy przeznaczone tylko profesjonalnych kolarzy, entuzjastów sportów zimowych i biegaczy – obecnie widywane są tak samo często ja wybiegach mody, jak i jako elementy przeróżnych stylizacji zwykłych zjadaczy chleba. Można bez owijania w bawełnę stwierdzić, że po raz kolejny streetwear zapewnił nam połączenie wygody i stylu.

To, jak zderzają się światy streetwearu i luksusu staje się codziennością, zanikają podziały i przy zachowaniu maksimum komfortu możemy zadbać również o maksimum stylu. Marki outdoorowe, takie jak Patriotic, Luxx All, czy New Bad Line nie próżnują i dostarczają nam coraz to nowsze i ciekawsze modele okularów przeciwsłonecznych.


Niezbędnik na każdy słoneczny dzień – okulary przeciwsłoneczne z filtrem

Wiemy, że o wzrok trzeba dbać, zwłaszcza latem, kiedy słońce gości na niebie znacznie częściej niż zimą czy jesienią…. Komu zatem potrzebne są okulary z filtrem?

Istnieją trzy rodzaje promieniowania ultrafioletowego- promienie UVC, które są blokowane przez warstwę ozonową nie stanowią dla nas większych zmartwień, jednak UVA i UVB docierają do nas bezpośrednio i faktycznie mogą mieć szkodliwy wpływ na nasz wzrok. Dlatego tak ważną kwestią jest aby zadbać o ochronę oczu i zakupić okulary z filtrem by blokować dostęp promieni UV do oczu. O najwyższą ochronę przede wszystkim zadbać powinni kierowcy, osoby spędzające dużo czasu na słońcu, uprawiające sporty outdoorowe, deskorolkowcy, rowerzyści, czyli przede wszystkim osoby bardzo aktywne.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV to najlepsze rozwiązanie dla każdego – dlatego warto zainwestować w lepsze modele wyposażone w filtry UV, które posłużą nam na lata, bo wiadomo, że okulary nosić należy codziennie, nie tylko przy wypadzie na plażę bądź jeziorko. Zwykle wystarczy filtr podstawowy, który chroni przed promieniami UV w 99-100%. Istnieją również modele, które całkowicie blokują promieniowanie UVA i UVB – te są oznaczone jako te, które posiadają filtr UV 400.

Tego typu modele znajdziesz w sklepie Preorder.pl – sklep ten oferuje szeroką gamę okularów z najwyższym filtrem UV, dodatkowo modele te są zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku streetwearowym, dzięki czemu dbając o wzrok zadbasz również o swój styl! W sklepie znajdziesz marki takich okularów jak: Diamante Wear, High Life, Luxx All, Mass Denim, New Bad Line, Patriotic, Pit Bull West Coast i wiele innych.

Powyższe marki dbając w najlepszy sposób o swoich klientów oferują nie tylko najwyższą ochronę, ale również świetne modele, przemyślane i ciekawe, w różnych kolorach i fasonach. Znajdziesz tam zatem typowe awiatorki, okulary stylizowane na ray bany i wiele innych wartych uwagi modeli. A to wszystko w rozsądnej cenie, dlatego nie zwlekaj, sprawdź ofertę i zadbaj o swoje oczy z najlepszymi markami streetwearowymi w Polsce.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *