hotel neptuno

Neptuno Resort & Spa – korzyści z wyjazdu do SPA w Dźwirzynie

Artykuł zaktualizowany 10 listopada 2023

Marzysz o odprężającym weekendzie? Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków w atmosferze relaksu, natury i morskiego powietrza? Skorzystaj z możliwości nadmorskiego hotelu Spa Neptuno! Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą pobyt w hotelu nad morzem.

lezenie

Hotel SPA w Dźwirzynie

Odpoczynek nad morzem nabiera zupełnie nowego wymiaru, gdy za swój cel obierzesz Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie. Miasto to szczyci się piaszczystą i szeroką plażą, pięknym portem nad Zatoką Pomorską, Jeziorem Resko Przymorskie, a także wyjątkowym hotelem Neptuno. 

Podczas sezonu jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejscowości nad morzem.

Hotel nad morzem Neptuno Resort & Spa posiada nowoczesną strefę Spa pełną relaksu i odprężenia. Znajdziesz tam:

  • ciepłą tężnię solankową, gdzie właściwości solanki kołobrzeskiej są wzbogacone działaniem aromatycznych olejków oraz dodatkowo rozpylanemu suchemu aerozolowi 5% soli medycznej. 
  • saunę fińską, która stanowi sekret zdrowia i witalności Skandynawów. Temperatura sauny fińskiej to 90 st C. Pobyt w niej utrzymuje skórę młodą, zdrową i elastyczną. Ciepło sauny aktywizuje układ krążenia, dzięki czemu obserwujemy wyraźny dopływ energii. Rozgrzanie sprzyja również produkcji endorfin, a te jako hormony „szczęścia” wywołują dobry nastrój.
  • łaźnię parową zapewniającą przyjemny relaks w temperaturze nieprzekraczającej 40-50 st C. Ciało poci się błyskawicznie niemal bez wysiłku. Nasza łaźnia jest wzbogacona o olejki eteryczne (aromaterapia), które działają rozluźniająco, relaksują mięśnie i ułatwiają oddychanie.
  • a także prysznic wrażeń, strefę schładzania, jacuzzi, strefę wypoczynku oraz strefę fitness.

jacuzzi

Dlaczego warto wybrać hotel Neptuno w Dźwirzynie?

Neptuno Resort & Spa dba nie tylko o ciało, ale także umysł. Rozległe przestrzenie do relaksu, zapierające dech w piersiach widoki na morze oraz elegancko urządzone wnętrza sprawią, że Twój pobyt stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem. Znajdziesz tu doskonałe połączenie luksusu, przyrody i profesjonalnej obsługi, które pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć się w błogim spokoju.

Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie to nie tylko miejsce, gdzie w pełni zrelaksujesz ciało i umysł, ale także gdzie zanurzysz się w atmosferę wyjątkowej przyjemności. To idealne połączenie tradycji i nowoczesności, które sprawia, że każdy gość czuje się tu jak w raju nad Bałtykiem. Odkryj korzyści z wyjazdu do SPA w Neptuno Resort & Spa i zanurz się w świat bezgranicznego luksusu i relaksu.

Zajrzyj na stronę hotelu Neptuno Resort & Spa i zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *