soki oczyszczajace

Naturalna dieta oczyszczająca 3-dniowa

Artykuł zaktualizowany 12 października 2020


Rośnie świadomość ludzi związana z dietą, dobrymi nawykami żywieniowymi oraz tym, jak substancje które jemy i wdychamy, mogą negatywnie wpływać na nasz organizm. Wiele popularnych dolegliwości jak zmęczenie, stres, senność czy przewlekłe bóle głowy, związane się z odkładaniem szkodliwych związków w organizmie. Można się jednak ich skutecznie pozbyć, pomoże w tym dieta oczyszczająca 3-dniowa.


Kuracja OPTIMUM – dieta oczyszczająca 3-dniowa

Kuracja Optimum to dieta oczyszczająca 3-dniowa, która pozwala na głębsze oczyszczenie oraz odżywienie organizmu. Szybki tryb życia, stres oraz wiele niekorzystnych czynników środowiska sprawiają, że nawet jeżeli dbamy od prawidłowe odżywienie, nie jesteśmy odporni na szkodliwe działanie wielu substancji. W efekcie nasz pozbawiony minerałów, witamin, zmęczony organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Z pomocą przychodzi dieta Optimum. Skoncentrowana kuracja pozwala w krótkim czasie przywrócić równowagę organizmu. A powtarzana cyklicznie pozwala na cieszenie się dobrym zdrowiem przez cały rok.

Korzyści z kuracji

Skorzystanie z tej formy kuracji niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim oczyszczamy organizm, ale również dostarczamy skoncentrowanej sporej dawki witamin. Dieta oczyszczająca 3-dniowa to prawdziwa bomba witaminowa. Odciążamy jednocześnie organizm, przywracamy równowagę oraz pozbywamy się nagromadzonego nadmiaru wody. Jednocześnie zaspokajamy dzienne zapotrzebowanie na spożycie warzyw i owoców, ponieważ w koktajlach oczyszczających znajdziemy między innymi takie składniki jak: koper włoski, ananas, nasiona chia, seler naciowych, pieprz Cayenne czy trawę cytrynową.

Kuracja, a co po kuracji?

Dieta oczyszczająca 3-dniowa pozwala nam przywrócić równowagę organizmu, jednak aby cieszyć się dobrym zdrowiem, musimy zadbać o zbilansowaną, zdrową dietę na codzie. W przeciwnym razie nawet po odbywaniu kuracji kilka razy w roku efekt nie będzie zadowalający. Dobrym czasem, aby rozpocząć kurację, jest weekend lub urlop. Pozwoli nam to, na systematyczne spożywanie koktajli. Organizm również wówczas odpowiednio odpocznie i zregeneruje się. Dietę 3-dniową można wspomagać spożywaniem surowych warzyw i owoców, jeżeli jednak nie jesteśmy w stanie żywić się w ten sposób, koktajle powinny stanowić podstawę naszej diety. W zestawie bowiem znajdziemy 18 buteleczek ze starannie wyselekcjonowanych składników o pojemności 500 ml. Koktajle muszą być spożywane w odpowiedniej kolejności, wówczas dadzą pożądany efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *