gry zrecznosciowe

Najlepsze gry zręcznościowe! Poznaj nasze propozycje!

Artykuł zaktualizowany 14 kwietnia 2022


Gry zręcznościowe z całą pewnością mogą być doskonałym wyzwaniem a także świetną rozrywką na co dzień. Miłośnicy gier zręcznościowych bardzo często poszukują inspiracji oraz najnowszych premier. Wśród najpopularniejszych gier z tej kategorii można wymienić między innymi: Just Dance 2022. Pod tym tytułem kryje się kolejna odsłona cyklu atrakcyjnych gier tanecznych. Gracze muszą zainstalować aplikację, która pomoże w śledzeniu ruchów tanecznych użytkownika.


Gry zręcznościowe, które gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie

Po zainstalowaniu oraz włączeniu aplikacji można przystąpić do kolejnego kroku. Mianowicie trzeba stanąć przed telewizorem bądź monitorem komputera i jak najlepiej naśladować ruchy taneczne, które prezentowane są na ekranie. Za taniec każdy użytkownik otrzymuje odpowiednią liczbę punktów. Utwory można wybierać samodzielnie bądź też można ustawić tryb losowy. Na szczególną uwagę zasługuje także opcja Sweat Mode, która dedykowana jest osobom, pracującym nad swoją sylwetką. Wyżej wymieniona gra gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Platformowa gra zręcznościowa o międzynarodowej organizacji szpiegowskiej

Psychonauts 2 to kolejna, nowa odsłona popularnej gry zręcznościowej. Jest to bez wątpienia długo oczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych gier platformowych i zręcznościowych, które ukazały się w historii tego gatunku. Głównym bohaterem gry jest Razputin Aquato, któremu udało się dołączyć do międzynarodowej organizacji szpiegowskiej. Główny bohater poprzez wykorzystanie swoich zdolności i talentów akrobatycznych, musi członków ekipy uratować przed dużym niebezpieczeństwem, musi on uporać się z bardzo poważnym zagrożeniem. Użytkownicy gry zajmują się eksplorowaniem świata, a także zbieraniem najróżniejszych, często głęboko ukrytych przedmiotów. Muszą oni także rozwiązywać trudne zagadki. Co ważne, gracze muszą stoczyć walkę z niejednym przeciwnikiem. Na każdym kroku czekają różnego rodzaju niebezpieczeństwa i muszą oni wykazać się nie lada zręcznością.

Gra zręcznościowa dla miłośników wyścigów

Fast & Furious: Spy Racers – Rise of SH1FT3R to kolejna odsłona zręcznościowej gry, tym razem wyścigowej. Zadaniem gracza jest uczestnictwo w wyścigach. Producent gry oferuje wiele różnorodnych, niezwykle ciekawych ale jednocześnie trudnych do pokonania tras, które wypełnione są tajnymi skrótami. Gracze mogą ponadto wytrącić z rytmu pozostałych użytkowników i to za sprawą różnorodnych gadżetów i akcesoriów, zdobywanych w czasie wyścigów. Dzięki turbodoładowaniom, zawodnicy są bardzo szybcy na torze jazdy. Warto dodać, że ta gra zawiera rozmaite tryby rozgrywki, mogą w nią grać pojedyncze osoby jak i również większa liczba graczy.

Super Meat Boy: Forever to kolejna zręcznościówka, w której gracz ma do czynienia z ,,auto runnerem”. Użytkownicy poprzez wciskanie odpowiednich przycisków, omijają najróżniejsze przeszkody. Osoby zainteresowane tego typu rozrywką na urządzeniach mobilnych, muszą w pierwszej kolejności zainstalować darmową aplikację na swój smatfon bądź tablet z systemem operacyjnym Androidem bądź iOS.

Listę najpopularniejszych gier zręcznościowych znajdziesz na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/zrecznosciowa/

Dodaj komentarz