zabiegi na twarz

Marzysz o poprawie wyglądu, a brakuje Ci funduszy? Skorzystaj z PayCode!

Artykuł zaktualizowany 18 listopada 2021


Nowoczesna medycyna estetyczna to sposób na lepszą prezencję i większą pewność siebie. Zabiegi upiększające to jednak wciąż spory wydatek dla wielu z Was. Jeżeli marzysz o poprawie wyglądu, a brakuje Ci funduszy, to skorzystaj z innowacyjnych płatności PayCode!


Co to jest PayCode?

Kup teraz – zapłać później? Brzmi prosto? Dokładnie w ten sposób działa usługa odroczonej płatności PayCode. Nowoczesne rozwiązanie płatnicze daje Ci dostęp do płatności w formie kodu do pobrania ze strony www. Pozwala na elastyczne uregulowanie zapłaty za zabiegi medyczne, fizjoterapeutyczne, estetyczne czy dentystyczne.

PayCode umożliwia dokonywanie zakupu usług w jednym z 5 tysięcy gabinetów medycznych, stomatologicznych, estetycznych oraz weterynaryjnych na terenie całej Polski. Kwota, jaką można w ten sposób zapłacić w gabinecie za usługę, wynosi od 100 do 5000 zł. Aktualna lista współpracujących placówek znajduje się na stronie paycode.mediraty.pl.

Jak działa PayCode?

Gotówka lub karta? Już ich nie potrzebujesz, żeby otrzymać potrzebną ci usługę od razu a zapłacić dopiero za miesiąc lub spłacać po trochu. Nie potrzebujesz też instalować dodatkowej aplikacji. Jedyne czego potrzebujesz fizycznie, to smartfon z internetem. Jak działa PayCode?

  1. Wypełnij formularz na stronie internetowej i poczekaj na unikalny PayCode (kod SMS).
  2. Udaj się do jednego z gabinetów partnerskich i zapłać przy użyciu kodu.
  3. Ciesz się z opcji elastycznej płatności po 30 dniach lub spłaty w dogodnych ratach.

Pamiętaj, że PayCode jest bezpłatny i nie stanowi pożyczki. Daje błyskawiczny dostęp do płatności odroczonych lub ratalnych w wybranych placówkach. Jest ważny przez 90 dni – po tym okresie ulega automatycznej anulacji. Nieużywany kod SMS do niczego Cię nie zobowiązuje! Po 90 dniach możesz go odnowić dwoma kliknięciami na kolejny okres.

Potrzebujesz kredytu za zabieg medyczny lub estetyczny? Skorzystaj z oferty MediRaty.pl

Co sfinansujesz dzięki PayCode?

Zabiegi dentystyczne i ortodontyczne, kosmetologia czy wybielanie zębów, a nawet masaże to tylko kilka przykładów usług, które możesz sfinansować, dzięki PayCode. Narzędzie pozwoli Ci na finansowanie wizyt u chirurga, okulisty czy ginekologa.

Zapłać za miesiąc lub na raty

Odroczone płatności to nowoczesne rozwiązania finansowe, dzięki którym poprawisz swój wygląd i stan zdrowia, nie nadwyrężając domowego budżetu. Wybierz PayCode – zapłać za miesiąc lub na raty i ciesz się lepszym wyglądem i poprawą pewności siebie już dziś!

Dodaj komentarz