kobieta modna torebka 2018

Jakie są najlepsze marki torebek docenianych przez Polki?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Bez odpowiednio dobranej torebki nie byłoby udanej stylizacji, dlatego kobiety często poszukują tego dodatku i przeważnie wybierają taki, który wpisuje się w najnowsze trendy. Polki jednak coraz bardziej doceniają wyroby ze skóry, w tym te galanteryjne. Zobacz, jakie marki torebek są przez nie najbardziej lubiane.


Ochnik

To polska marka, która początkowo zajmowała się odzieżą, jednak rozszerzyła asortyment o torebki ze skóry. Firma sygnuje też swoje produkty nazwiskami znanych osobistości ze świata mody i filmu takimi jak Małgorzata Kożuchowska czy Viola Śpiechowicz. Fakt ten nie ogranicza jednak ich dostępności a wręcz przeciwnie. Skórzane torebki są coraz częściej wybierane – obecnie strony internetowe typu https://allani.pl/wyszukaj/torebki-skorzane oferują wiele tego rodzaju dodatków galanteryjnych dla kobiet. W ofercie marki Ochnik znajdziesz shopperki, listonoszki, kopertówki, a także modne torby na ramię.


Wittchen

Wittchen jest jedną z najbardziej znanych polskich marek, która oferuje wysokiej klasy skórzane produkty, w tym także torebki. W zasadzie od początku istnienia firma stawia na wyroby ze skóry, co jest gwarantem ich jakości i znakiem rozpoznawczym marki. Obecnie Wittchen ma bogatą ofertę torebek dla kobiet zarówno z kolekcji biznesowej (Elegance) jak i dla młodych kobiet (Young). Marka Wittchen została dwa razy wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi przyznaną przez zadowolonych konsumentów, w 2014 i 2015 roku.

 

 

moda torebki damskie wittchen


Ten artykuł może Ciebie zainteresować – Modne, damskie obuwie na wiosnę


Wojewodzic

Jak sama nazwa marki wskazuje, to typowo polska firma (z Nowego Sącza). Rodzinne przedsiębiorstwo produkuje skórzane torebki, ale także kuferki i kosmetyczki. Marka Wojewodzic stawia na klasykę i elegancję zarazem. Firma doskonale rozumie zmieniające się wciąż potrzeby kobiet i dostosowuje do nich swoje produkty. W kolekcji Wojewodzic znajdziesz torebki miejskie (Day Classic), torebki biznesowe (Work Smart), torebki nawiązujące do najnowszych trendów (Friday Lounge), a także torebki do noszenia na wieczór (Night&Shine).


Słoń Torbalski

Kolejna polska firma, teraz jednak z Krakowa. Tym, co wyróżnia produkty marki jest na pewno oryginalność i doskonała jakość wykonania. Firma idzie też o wiele dalej w tworzeniu skórzanych torebek – łączy różne naturalne surowce i wprowadza nowatorskie zestawienia kolorystyczne. Możesz tu zatem wybierać z takich linii jak Urban, Etno, Cool Code. Marka Słoń Torbalski współpracuje z instytucjami kultury takimi jak Muzeum Narodowe (przy tworzeniu wystawy na temat historii torebki), a także z artystami.


Vittoria Gotti

Pisząc o cenionych przez Polki markach oferujących torebki, nie sposób nie wspomnieć o włoskiej firmie Vittoria Gotti. Skórzane torebki Vittoria Gotti nawiązują do rozpalonych słońcem terenów w Italii. Szczególnie pokochały je kobiety, które lubią łączyć elegancki i swobodny styl. Cechą produktów tej marki jest ich uniwersalność, możesz w bogatej ofercie tej firmy znaleźć torebki XXL, modne listonoszki, a także modele biznesowe.

modne torebki vittoria


Baron

To kolejna włoska marka, którą doceniają mieszkanki naszego kraju. Firma produkuje skórzane torby, teczki, a także portfele. W ofercie firmy Baron znaleźć można torby o charakterze sportowym, eleganckim, a także tym bardziej oficjalnym czyli biurowym. Filozofia marki Baron opiera się na przekonaniu, że stylizacja i dobrane do niej dodatki podkreślają charakter człowieka. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego, gdyż od dawna popularne jest stwierdzenie „pokaż mi co masz na sobie, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem”. Wyroby firmy Baron są doskonale wykonane, a noszącą je osobę z łatwością można wziąć za profesjonalistę w każdym calu.


 

One thought on “Jakie są najlepsze marki torebek docenianych przez Polki?

Dodaj komentarz