prezent dla mamy

Jak zrobić dobrą niespodziankę dla mamy? Trzeba zadbać o dwa elementy

Artykuł zaktualizowany 10 maja 2022


Dla własnej mamy zawsze chce się tego, co najlepsze – zarówno jeśli chodzi o same prezenty dla mamy, jak i różne inne rzeczy. Dlatego, jeśli tylko zbliża się sprzyjająca okazja, warto postarać się o miłą niespodziankę – ucieszyć mamę czymś naprawdę wyjątkowym.


Dobrze byłoby jednak, aby było to coś więcej niż tylko przyjście na obiad w odwiedziny – zwłaszcza na obiad, który przygotuje właśnie mama. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie jej zaproszenie, a czy do własnego domu czy może to restauracji, to już kwestia drugorzędna. Jedna i druga opcja na pewno zostanie bardzo miło przyjęta.

Można też pomyśleć o jakimś innym ciekawym sposobie na spędzenie czasu. Dzień Matki, obchodzony 26 maja, idealnie temu sprzyja, ale przecież istnieje jeszcze wiele innych równie dobrych okazji. To przede wszystkim urodziny oraz imieniny, a także wszelkie święta. Najlepsze niespodzianki to jednak takie, które nie wiążą się z żadnym szczególnym dniem. To takie, które wynikają prosto z serca.

Jeżeli więc chcesz po prostu spędzić czas z mamą, zabrać ją na wycieczkę, do muzeum, na wystawę albo po prostu na spacer – nie czekaj na żadną szczególną datę. Po prostu to zrób – i ciesz się szczerym uśmiechem na twarzy rodzica.

Oryginalny prezent i jeszcze lepsza niespodzianka

Oprócz tego, aby spędzić razem czas, warto zadbać także o choćby drobny prezent. Jaki wybrać? Na pewno bardzo dobrze sprawdzi się tu prezent personalizowany, a więc taki, który można ozdobić samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach także własnymi zdjęciami. To wspaniała szansa na to, by stworzyć upominek dosłownie jedyny w swoim rodzaju – taki, jakiego nie ma nikt inny na świecie!

Za przykład niech posłuży personalizowany ALBUM NA ZDJĘCIA DLA MAMY. Chyba trudno o bardziej osobisty prezent – i to na kilku poziomach. Indywidualna z całą pewnością będzie jego zawartość, ale to samo można powiedzieć o okładce, a wszystko za sprawą własnych napisów, jakie można na niej umieścić. To doskonały sposób na przygotowanie pięknej dedykacji.

Inną propozycję – a może uzupełnienie powyższej? – stanowi mini flower box CZERWONA WIECZNA RÓŻA. Jest to niezwykle efektowny i bardzo symboliczny upominek, którego widok ucieszy każdą kobietę. Jeśli szukasz pomysłu na niespodziankę dla mamy, nie tylko na Dzień Matki, ale także na inne okazje, będzie to doskonały wybór.

Jakie jeszcze prezenty dla mamy warto rozważyć?

Oto pomysły, jakie w ostatnich latach cieszą się największą popularnością:

  1. Plakat z własnymi zdjęciami
  2. Poduszka z indywidualnym nadrukiem
  3. Grawerowana doniczka z dedykacją
  4. Szklana szkatułka na biżuterię
  5. Leżak ze spersonalizowanym oparciem
  6. Aromatyczna sól do kąpieli
  7. Personalizowane pudełko wspomnień
  8. Okolicznościowa kartka w rozmiarze XXL
  9. Grawerowany kieliszek do wina z miarką
  10. Portfel z naturalnej skóry z grawerem

Każdy z tych pomysłów jest do pewnego stopnia uniwersalny – można wykorzystać go przy najróżniejszych okazjach. Jest też indywidualny – bo każdy można ozdobić własnymi napisami, czyniąc go osobistym. Jeżeli więc chodzi o naprawdę oryginalną i zaskakującą niespodziankę dla mamy, to właśnie dobry wybór. Zatem – aby zaskoczyć mamę czymś miłym – warto połączyć ze sobą dwa już wymienione elementy. Zaplanować wspólnie spędzony czas, zupełnie inaczej niż na co dzień, a do tego pomyśleć o sympatycznym upominku.

W poszukiwaniu tego ostatniego zdecydowanie warto zajrzeć na Crazyshop.pl, gdzie czekają najlepsze pomysły na personalizowane prezenty dla mamy – dla każdego coś miłego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *