pobieranie muzyki z youtube

Jak pobrać muzykę z YouTube? 5 prostych kroków

Artykuł zaktualizowany 11 listopada 2020


Nie każdy ma dostęp do Spotify, czy Tidal, a do tego korzystanie z tych aplikacji pobiera sporo danych. Czy jest jakaś alternatywa? YouTube to prawdziwa kopalnia inspiracji, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę. Znajdziemy tam znanych i mniej popularnych artystów, poza tym unikatowe remiksy. Jak poprać muzykę z YouTube na komputer? Sprawdź nasze wskazówki!


Jak pobrać muzykę z YouTube?

Wiele osób korzysta na co dzień z YouTube, ale mało pobiera stamtąd muzykę. Wbrew pozorom to dość prosta czynność. Jak to zrobić? Aplikacja 4K YouTube to MP3 pozwala nam ściągnąć muzykę w formacie MP3. Dzięki temu możemy mieć ulubione kawałki w zasięgu ręki. Co najważniejsze nie musimy się martwić o znikające megabajty danych. To sprytny patent, który nie wymaga zbyt skomplikowanych procedur. Co ważne można pobrać z tego portalu muzykę tylko i wyłącznie na komputer, ponieważ nie ma możliwości zrobić tego bezpośrednio na telefon. Potem uda się zgrać pliki na dowolne urządzenie.

Aplikacja 4K YouTube to MP3 jest darmowa, ale można dodatkowo wykupić licencję. Ona rozszerza pole możliwości, między innymi umożliwi ściągnięcie większych playlist, a także zawartości całego kanału. Mamy wobec tego szereg dodatkowych udogodnień. Pobierasz aplikację 4K YouTube to MP3 na komputer – dostępna jest ona na system Windows, Mac OS i Ubuntu.

Pobieranie muzyki z YouTube – instrukcja krok po kroku

Muzyka na platformie YouTube kusi różnorodnością. Nowatorskie wykonania, czy unikatowe remiksy nie są do ściągnięcia nigdzie indziej. Co zatem zrobić? Jeśli chcesz pobierać muzykę z YouTube musisz wykonać następujące kroki:

1. Zainstalować aplikację 4K YouTube to MP3 – do pobrania ze strony 4kdownload.com

2. Potem włączasz go w przeglądarce YouTube.

3. Kopiujesz link wybranego utworu, który chcesz pobrać.

4. Wklejasz link w aplikacji 4K YouTube to MP3

5. Wybierasz miejsce gdzie ma być zapisany filmik oraz typ jakości jaki Cię interesuje.

I GOTOWE!

Te kilka kroków zajmie Ci chwilkę. Dzięki aplikacji 4K YouTube to MP3 możesz cieszyć się ulubioną muzyką pobraną z YouTube na różnych urządzeniach.

Inne aplikacje, które pomogą pobrać muzykę z YouTube

Uda się ściągnąć muzykę z platformy YouTube nie tylko za pomocą aplikacji 4K YouTube to MP3. Na stronie www.4kdownload.com znajdziesz jeszcze inne przydatne programy, między innymi:

  • Aplikację 4K Video Downloader, dzięki niej ściągacz filmiki z YouTube. Mamy wersję płatną premium, która ma rozbudowane opcje, między innymi pozwala na pobranie całej zawartości kanału, czy konkretnych playlist filmików.

Znajdziesz tam ponadto inne przydatne aplikacje, na przykład:

  • 4K Stogram – coś dla fanów Instagrama, bo pobieramy dzięki niej zdjęcia z tej aplikacji
  • Program 4K Slideshow Maker – pozwala nam tworzyć slajdy ze zdjęć
  • 4K Video to MP3 – ten program konwertuje filmy na format MP3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *