jak zaoszczędzić na wakacjach

4 rady – jak tanio spędzić wakacje?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Wakacje kojarzą się głównie z wypoczynkiem i relaksem na pięknych, piaszczystych plażach, gdzieś w ciepłych rejonach świata. Większość z nas do takiego wyjazdu przygotowuje się cały rok, odkłada co miesiąc trochę pieniędzy i oszczędza na wymarzone wakacje. Czy można zmniejszyć koszt upragnionego urlopu?


Oferty Last Minute

Oferty na krótko przed planowym terminem są dostępne w obniżonych cenach. Biurom podróży zależy na wyprzedaniu zarezerwowanych przez nich miejsc w hotelach. Na kilka dni przed planowanym wylotem, można dorwać świetną ofertę wakacyjną w bardzo korzystnej cenie, najczęściej już z przelotem i wyżywieniem.

Bądźcie czujni, takie oferty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Łapcie okazję!


Tanie noclegi, nie znaczy gorsze!

Noclegi to jeden z najdroższych punktów każdej wyprawy. Organizując podróż na własną rękę musimy zaplanować nocleg w każdym z miejsc na drodze naszych turystycznych wojaży. Jeżeli nie decydujemy się na spanie pod przysłowiową chmurką, to warto zaznajomić się z portalami rezerwacyjnymi. Okazują się one niezwykle pomocne przy planowaniu noclegów.

Portal Booking.com jest jednym z najpopularniejszy portali rezerwacyjnych. Każdego dnia korzystają z niego setki tysięcy osób, poszukujących noclegów na całym świecie. Jak się okazuje, na rezerwacjach można również zaoszczędzić.

Jak dostać częściowy zwrot za rezerwację? Odwiedź stronę Tipli.pl i dowiedz się więcej o Booking.com!


Backpacking? Wyposaż się poza sezonem!

Wybierasz się w podróż autostopem po Europie? Planujesz wypad pod namiotem? Akcesoria turystyczne czy survivalowe opłaca się kupować po sezonie turystycznym, czyli w październiku lub listopadzie. W tym okresie możemy okazyjnie zakupić namiot, plecak i inne niezbędne wyposażenie na wyprawę.

Polecamy czekać na wyprzedaży, gdyż różnice w cenach mogą być zaskakująco wysokie i możemy oszczędzić pokaźną sumę.


Skorzystaj z cashback i ciesz się z oszczędności!

Chcesz zarezerwować wycieczkę przez stronę internetową biura podróży? Koniecznie sprawdź czy jest możliwości częściowego zwrotu kwoty zapłaconej za wycieczkę. To doskonały sposób na zmniejszenie kosztów podróży, praktycznie bez żadnego wysiłku!

Wybierz biuro podróży TUI i sprawdź jaką wysokość zwrotu cashback możesz zyskać!


 

2 thoughts on “4 rady – jak tanio spędzić wakacje?

Dodaj komentarz