impreza firmowa

Imprezy firmowe online – dziś to możliwe

Artykuł zaktualizowany 3 października 2021


Pandemia zmusiła wielu z nas do totalnej zmiany trybu życia. Nie wszystkie z tych zmian były pozytywne, jednak część z nich pokazała nam, jak wiele możliwości otwiera przed nami świat Internetu i technologii. Praca zdalna okazała się dla wielu firm i pracowników nie tylko wygodna, ale także opłacalna. Obecnie wiele firm zatrudnia nowych pracowników wyłącznie w formie pracy zdalnej, co daje szanse na zatrudnienie najlepszych profesjonalistów na terenie całej Polski, a nawet z całego świata, bez żadnych ograniczeń. Jak jednak przeprowadzić integrację pracowników, którzy mieszkają setki kilometrów od siebie?


Imprezy integracyjne online

Świetnym sposobem, aby współpracownicy, którzy na co dzień pracują zdalnie mogli zapoznać się ze sobą, bez potrzeby pokonywania setek kilometrów jest impreza integracyjna online. Integracja online odbywa się w formie warsztatów online, podczas których uczestnicy nie tylko świetnie się bawią, ale także zdobywają nowe umiejętności. Jako motyw przewodni integracji online organizowanej przez naszą firmę możesz wybrać warsztaty kulinarne, warsztaty artystyczne lub barmańskie. Zapewniamy integracje online w zabawnej formie i swobodnej atmosferze.

Zalety spotkania online

Imprezy firmowe online cieszą się obecnie niezwykłą popularnością, ponieważ nie podlegają żadnym ograniczeniom, takim jak ilość osób w lokalu czy obowiązek noszenia maseczki podczas wstawania od stołu. Dla wielu osób imprezy firmowe online są także najbardziej wygodną opcją, ponieważ można wziąć w nich udział nie wychodząc z domu. Wystarczy komputer z dostępem do internetu, aby mieć dostęp do wirtualnej przestrzeni w której odbywają się warsztaty online. Eventy online nie niosą ze sobą żadnego ryzyka zakażenia koronawirusem czy innymi chorobami, są więc obecnie najbezpieczniejszą formą spotkań.

Team building online

Te obco brzmiące słowa to nic innego, jak właśnie integracja pracowników w wersji online. Jest bardzo wygodna dla firm, których pracownicy mieszkają w różnych częściach Polski, a nawet w różnych częściach Europy, ponieważ eventy online mogą być organizowane również po angielsku. Integracja online odbywa się na żywo, aby współpracownicy naprawdę czuli, że robią coś razem. Aby osiągnąć zamierzony efekt, zachęcamy do włączonych kamerek i mikrofonów. Warsztaty online to tylko jedna z wielu możliwych, równie ciekawych form przeprowadzenia spotkania firmowego online. Wiele firm decyduje się na wirtualne escape roomy lub degustacje whisky czy win online. Wirtualne budowanie zespołu nigdy nie było tak proste.

Dodaj komentarz