dzień ojca fotoprezent

Jaki jest wyjątkowy prezent dla ojca?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


23 czerwca świętujemy Dzień Ojca, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Chcesz obdarować swojego ojca czymś wyjątkowym, co nie odejdzie w niepamięć w ciągu kilku dni? Spersonalizowany prezent, przygotowany specjalnie dla ukochanej osoby będzie przez nią doceniony i zapamiętany na długie lata!


Każdy ojciec jest jedyny i niepowtarzalny, na co dzień zasługuje na wszystko co najlepsze. Obdarujmy go więc czymś wyjątkowym! Przedstawiamy kilka wybranych przez nas propozycji oryginalnych fotoprezentów, które wywołają szczery uśmiech na ustach Waszego taty.

Więcej propozycji fotoprezentów znajdziecie na stronie producenta FotoPrint.pl.


Kubek z nadrukiem

Poranna kawa to jedna z rzeczy dla których większość z nas w ogóle wstaje z łóżka.  Wybierz dowolne, wspólne zdjęcie lub niesamowitą grafikę, która ma znaczenie tylko dla Was. Umieść je na kubku i obdaruj swojego tatę, który z całą pewnością będzie wniebowzięty. Dawka kofeiny w ulubionym kubku, pobudzi i jednocześnie poprawi humor na cały dzień pracy.

kubek dzień ojca

 Źródło zdjęcia – Fotoprint.pl


Otwieracz do butelek z nadrukiem

Chcesz obdarować swojego ojca czymś wyjątkowym a dysponujesz niewielkim budżetem? Otwieracz to niewielki, przydatny gadżet który ucieszy niejednego mężczyznę. Piękna, słoneczna pogoda sprzyja organizowaniu grilla czy wypadom na plażę, wtedy otwieracz okazuje się jedną z najpotrzebniejszych rzeczy o której często się zapomina.

Wybierz zdjęcie, grafikę czy ulubiony cytat i umieść go na otwieraczu. Uśmiech i satysfakcja taty gwarantowana, za każdym użyciem!

otwieracz dzień ojca

Źródło zdjęcia – Fotoprint.pl


Breloczek do kluczy z nadrukiem

Czy tego chcemy czy nie, klucze są stałym elementem naszego codziennego wyposażenia. Najczęściej jest to więcej niż jeden zestaw – do domu, samochodu czy do pracy.

Czy można uatrakcyjnić taką czynność jak codziennie korzystanie z kluczy? Oczywiście!

Co sprawia Twojemu ojcu największą radość? Już wiesz? To skorzystaj z możliwości personalizacji breloczka i umieść w nim dowolne zdjęcie lub obrazek, który będzie dla niego wyjątkowy!

breloczek dzień ojca

Źródło zdjęcia – Fotoprint.pl

Grafiki umieszczone na prezentowanych produktach można pobrać z artykułu: https://www.fotoprint.pl/blog/artykul/fotoprezenty-z-okazji-dnia-ojca–inspiracje, a następnie zamówić fotoprezent dla taty tutaj.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *