paznokcie hybrydowe

Co powinien zawierać zestaw do hybrydy?

Artykuł zaktualizowany 13 stycznia 2021


Wiele pań nosi dzisiaj hybrydy. To doskonałe wykończenie paznokci oraz uzupełnienie niemal każdej stylizacji. Znakomicie wyglądają zarówno w zestawieniu ze strojem sportowym, jak i eleganckim. Można je wykonać w profesjonalnym gabinecie, ale i samodzielnie w domu. Wystarczy tylko sięgnąć po zestawy startowe do hybrydy. Z czego się składają? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj odpowiedź na to pytanie.


Pierwsza, samodzielnie wykonana hybryda

Paznokcie hybrydowe są bardzo trwałe, a jednocześnie niezwykle efektowne. Ich wykonanie wcale nie wymaga natomiast szczególnych umiejętności oraz sprzętu. Wystarczą zestawy startowe do hybrydy, dostępne w specjalistycznych sklepach kosmetycznych. Dzięki nim stworzysz prostą wersję hybrydy, czyli po prostu pomalujesz i utrwalisz paznokcie w wybranym kolorze. Osobom bardziej zaawansowanym i wprawionym polecamy natomiast eksperymentowanie z różnorodnymi dodatkami, w tym między innymi pyłkami do paznokci, a także oryginalnymi naklejkami. Dzięki nim każda kolejna stylizacja może być inna, niepowtarzalna i absolutnie wyjątkowa.

Jak samodzielnie wykonać hybrydę?

Zestawy startowe do hybrydy możesz wykorzystać do wykonania oryginalnej stylizacji paznokci. Jak zacząć? W pierwszym kroku należy opiłować paznokcie zgodnie z preferencjami. Następnie trzeba odsunąć i wyciąć nieestetyczne skórki. Potem przy pomocy bloku polerskiego powinno się zmatowić płytki, aby lepiej chłonęły przyjmowane preparaty. Tak przygotowane paznokcie należy przetrzeć odtłuszczaczem. Następnie wystarczy nałożyć bazę i utrwalić ją w lampie UV, a potem wybrany kolor i również go utrwalić. Na koniec nakłada się lakier nawierzchniowy, nazywany również topem.

Co zawiera zestaw do hybrydy?

Biorąc zatem pod uwagę wszystkie czynności, jakich należy się podjąć do stworzenia idealnej stylizacji paznokci, zestawy startowe do hybrydy powinny posiadać ściśle określone elementy. Po pierwsze ważny jest skuteczny odłuszczacz. Po drugie aceton. Po trzecie patyczki drewniane do paznokci, które umożliwią odsunięcie skórek, a także usunięcie nadmiaru lakieru. Po czwarte kluczowe są waciki. Po piąte lampa LED do utwardzania. Po szóste czterostronny blok polerski. Po siódme dobry pilnik do paznokci. Nie można też zapominać o bazie i topie do lakierów hybrydowych, a także lakierze w wybranym kolorze.

Gdzie kupić zestaw do hybrydy?

Takie zestawy startowe do hybrydy można kupić w specjalistycznych sklepach ze sprzętem i akcesoriami kosmetycznymi. Znajdziesz je chociażby w sklepie internetowym Mylaq. Zestawy startowe występują w różnych wariantach – tych prostszych oraz bardziej zaawansowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *