dzieci grające w piłkę

Co na prezent dla małego dziecka piłkarza?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Jeśli Twoje dziecko chętnie gra w piłkę nożną, chodzi na dedykowane tej dyscyplinie sportu zajęcia lub po prostu kopie piłkę na podwórku z kolegami, doskonałym prezentem dla niego może być oryginalna piłka Champions League z logo Ligi Mistrzów, zatwierdzona przez UEFA do rozgrywek amatorskich i w pełni profesjonalnych.

Tego typu przedmiot to także dobra zachęta dla dziecka, które dotychczas nie przejawiało większej ochoty do gry – własna piłka to możliwość treningu indywidualnego i okazja do znalezienia innych, chętnych do gry dzieci.


Co wyróżnia oryginalny sprzęt zatwierdzony przez UEFA?

Markowa piłka Champions League to przede wszystkim sprzęt o potwierdzonej jakości wykonania, spełniający ściśle określone parametry techniczne, jakich wymaga się od sprzętu dedykowanego zastosowaniom w pełni profesjonalnym. Piłki z logo Ligi Mistrzów są produktami autoryzowanymi przez UEFA, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości ich wykonania. Są to piłki wykonane ze specjalnego rodzaju tworzywa, klejone maszynowo, o jednolitej, gładkiej powierzchni dla zagwarantowania maksymalnej siły i precyzji zagrań.

Piłki Champions League UEFA są trwałe i odporne na wilgoć. Można nimi grać na boiskach każdego typu, w tym na klasycznych murawach naturalnych, orlikach i nawierzchniach mieszanych, z którymi spotkamy się na większości boisk szkolnych i podwórkowych.

Dzięki doskonałej jakości wykonania piłki Champions League UEFA gwarantują dużą powtarzalność zagrań, co pomaga w doskonaleniu umiejętności technicznych, zwłaszcza w przypadku początkujących graczy. Pełen potencjał możliwości oferowany przez sprzęt tego typu zostanie doceniony również przez osoby dysponujące nieco większym doświadczeniem, posiadające określone umiejętności techniczne pozwalające na wykonywanie efektownych sztuczek i niezwykle precyzyjnych zagrań.


Co oprócz piłki?

Jeśli oryginalna piłka Champions League wydaje Ci się niewystarczającym prezentem dla dziecka, możesz dokupić do niej wysokiej jakości strój piłkarski lub korki (buty piłkarskie). Sprzęt tego typu nie jest przesadnie drogi, a tego typu upominek z pewnością zachwyci każdego początkującego piłkarza. Wspomniana piłka może być również ciekawym dodatkiem, jeśli kupujesz dziecku piłkarską grę na konsolę lub komputer – piłka będzie sposobem na zrównoważenie czasu, jakie dziecko poświęca na rozrywkę wirtualną, z czasem, jaki powinno poświęcać aktywności na świeżym powietrzu.

Poza tym dysponując oryginalną piłką z logo UEFA, dziecko będzie miało okazję do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich w świecie realnym, a nie tylko w wirtualnej rzeczywistości.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *