biżuteria handmade

Jak zacząć robić biżuterię handmade?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Nieskończona pasja do tworzenia jest cechą wspólną wielkich artystów, takich jak Da Vinci czy Van Gogh. Jednak swój udział w ukulturalnianiu naszego świata mają swój udział również setki tysięcy mniejszych, można by rzec domowych artystów. W zaciszach swoich mieszkań tworzą dzieła sztuki, które znajdują swoich wiernych fanów i licznych odbiorców, niekiedy na całym świecie.


Na co czekasz? Bierz i twórz biżuterię handmade!

Każde hobby może przerodzić się w pasję. Porywającą umysł i duszę, prowadzącą do spełnienia wewnętrznych potrzeb. Każdy człowiek ma w sobie artystę, objawia się w to wielu sferach życia. Nie tylko w zajęciach takich jak malarstwo, rzeźba czy taniec.

Artyści to również sportowcy, politycy lub kucharze, którzy doprowadzili swoje umiejętności do szczytu ludzkich możliwości i na co dzień zadziwiają nimi, zarówno swoją rodzinę jak i obywateli całego naszego globu.

Inspirujące koraliki, rzemienie, sznurki, żyłki i perełki mieniące się tysiącami kolorów, odcieni i kształtów zachęcają żeby spędzić z nimi chociaż trochę czasu. Usiądź wygodnie i wybierz te materiały które oczarowały Twoje oczy i pobudziły wyobraźnię. Puść jej wodze i stwórz swoją własną, autorską biżuterię. Dokładnie taką jaką chcesz nosić.

dysk kumihimo

Biżuteria handmade to nieograniczona ilość możliwości, wzorów, kolorów i materiałów. Niczym niepowstrzymany proces twórczy pozwoli Wam stworzyć coś absolutnie innowacyjnego. Tego rodzaju twórczość jest skrajnie zaraźliwa i zapewne pobudzi Waszych bliskich i znajomych do podobnych działań.


Jak zacząć robić biżuterię handmade?

Złapaliście już bakcyla? Korci Was, żeby zacząć tworzyć własną biżuterię? To wspaniale!

Oto co musisz zrobić!

  • podstawą jest dobrze wyposażony punkt zaopatrzenia w półfabrykaty do biżuterii np. koraliki.pl
  • ten blog o tworzeniu biżuterii to doskonałe źródło wiedzy, wskazówek i inspiracji
  • a po pierwszy primo ciesz się tym co robisz i czerp z tego całymi garściami!

Początki handmade’owego jubilerstwa to zawsze poszukiwanie własnego stylu, są to jedne z najwspanialszych chwil, które pomogą określić Twoje preferencje i kierunek biżuteryjnego samorozwoju. Potem idzie już z górki. Przebieranie w materiałach będzie przychodzić z łatwością i cały czas będzie Ci mało szperania w nieprzebranych ich bogactwach. Pomysły będą sypać się niczym z rękawa magika, a głowa pełna będzie tęczowych, radosnych barw. Jedyna rzecz jaka może Cie ograniczyć, to czas jaki możesz poświęcić na dalsze rozwijanie swojej pasji.

 

Bransoletka 7 Czark Źródło: Sklep z koralikami – Koraliki.pl

Dodaj komentarz