sylwester 2019

Sylwester w Trójmieście – gdzie i jak go spędzić?

Artykuł zaktualizowany 31 sierpnia 2019


Sylwester 2018 to wyjątkowa data w kalendarzu. Nie tylko ostatni dzień roku, ale i też pierwszy Nowego Roku. Dlatego na przełomie tych dat życzymy sobie nawzajem, aby kolejny rok przyniósł nam same piękne chwile oraz składamy sobie przyrzeczenia i planujemy nowe wyzwania na Nowy Rok.

No cóż najlepiej nowy rok zacząć z nową energią i nowymi twórczymi pomysłami, a przy okazji zamknąć stare tematy z naszego życia. Niemniej jednak warto zrobić to  z bliską osobą i przy dobrej zabawie. Zatem co oferuje nam Trójmiasto w tym roku.


Sylwester w Trójmieście

Jak co roku Gdańsk, Gdynia i Sopot zapraszają na wspólne witanie Nowego Roku. Ten zwyczaj na dobre zagościł w naszym kraju, pomimo mrozu i zimna to najgorętsza noc przełomu grudnia i stycznia. Tysiące mieszkańców trójmiasta bawią się w Gdyni na Skwerze Kościuszki, w Sopocie na molo, a w Gdańsku na Targu Węglowym. Radość, muzyka i szampan tej nocy łączy wszystkich ze sobą i to jest najpiękniejsze w tym wszystkim, ponieważ tysiące ludzkich serc wytwarza olbrzymie pokłady  miłości i szczęścia, które idą w eter i otulają naszą planetę.

To też doskonały sposób na spędzenie sylwestra dla samotnych par lub singli, którzy nie mają swojego grona znajomych. Tej nocy nie ma obcych, wszyscy jesteśmy jedną wspólnie bawiącą się rodziną. A więc jak co roku możemy spodziewać się koncertów, koncertów i jeszcze raz koncertów, a o północy pokaz sztucznych ogni, wspólnego szampana i milionów życzeń od wszystkich bawiących się z nami.

  • W Gdańsku na scenie wystąpią  Sylwia Grzeszczak i wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej Dawid Podsiadło. 
  • W Gdyni przy centrum Gemini gwiazdą wieczoru będą Czerwone Gitary. Natomiast dla amatorów dyskotekowych rytmów DJ Piotr Aaron   Aleksandrow poprowadzi wideo dyskotekę.
  • W Sopocie koncertów nie będzie, ale za to miasto oferuje pokaz fajerwerków, które będzie można podziwiać z lodowiska przy molo aż do godziny 0:30.

Imprezy klubowe i bale sylwestrowe

Dla tych co chcą wolą bawić się w kameralnym gronie pod dachem,  trójmiejskie kluby i restauracje oferują imprezy sylwestrowe do białego rana. Ceny imprez wąchają się między 200zł a  350 zł od osoby, w zależności od lokalu i przygotowanej oferty sylwestrowej. Dla osób przyjezdnych hotele nadmorskie obok balu sylwestrowego przygotowały również miejsca noclegowe.


Party tematyczne to gwarancja udanego sylwestra w Trójmieście

Sama impreza to nie wszystko. Ważne jeszcze jak się bawimy i w jakim stylu. I tutaj kreatywność organizatorów ma duże znaczenie, ponieważ decyduje o udanym sylwestrowym party. A super zabawa to reklama, która przyciągnie klientów do potencjalnego lokalu.  Z pośród wielu ofert moją szczególną uwagę przykuła propozycja sylwestrowa w stylu Mamma Mia. Klimaty odnoszące się do słynnego filmu fabularnego to ubiór w stylu boho oraz piosenki zespołu ABBA wspólnie śpiewane i wytańczone na parkiecie. A więc szykujcie gardła, lekkie zwiewne stroje i dobry humor- Zapraszamy.


 

 

Dodaj komentarz