mężczyzna przed telewizorem

Elektryczny uchwyt do telewizora – czy warto go mieć?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Wieczorny relaks to jeden z najważniejszych momentów dla każdego z nas. Po powrocie z pracy chcemy odpocząć i wyrzucić z głowy, całodzienny bagaż stresu i trosk. Pomagają nam w tym liczne, techniczne udogodnienia, które ułatwiają większość domowych obowiązków. Są też takie, które służą wyłącznie naszej wygodzie i maksymalnemu komfortowi użytkowania.


Relaks przed telewizorem. Czy może być jeszcze lepiej?

Oprócz znanych wszystkim akcesoriów do telewizora, jakim jest kino domowe czy zestaw nagłaśniający. Producenci tacy jak Sabaj-System, wprowadzili na polski rynek innowacyjne produkty, które wprowadzają codzienne użytkowanie telewizora na nowy, wyższy poziom. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy dwa produkty tej firmy, które stworzone są z myślą o Waszym komforcie.

Elektryczny uchwyt do telewizora

Elektryczny uchwyt do telewizora Swing Mount jest produktem polskiej, certyfikowanej firmy Sabaj-System. Innowacyjny, inteligentny i w pełni kontrolowany poprzez pilota od Waszego telewizora. Doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów telewizorów, zarówno LCD, LED czy tych plazmowych. Uchwyt jest przystosowany do telewizorów o maksymalnej przekątnej 55″, a jego maksymalna nośność to 30 kilogramów. Uchwyt pasuje do wszystkich telewizorów z mocowaniem VESA, których szerokość rozstawu mieści się w zakresie od 100 do 600, a wysokość od 100 do 400.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i podzespołów, producent z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością udziela 5-cio letniej gwarancji na ten produkt.


sabaj1
Źródło zdjęcia – Strona firmowa Sabaj.pl

Uchwyt Swing Mount doskonale sprawdził się w przypadku naszego, 55-calowego telewizora LCD. Proces montażu samego uchwytu przebiegł błyskawicznie, wraz z przymocowaniem telewizora i przystosowaniem pilota do kontrolowania uchwytu, to maksymalnie 20-30 minut pracy. Od momentu rozpoczęcia montażu, nie mogliśmy się doczekać efektu końcowego i pierwszego testu urządzenia.

Silnik chodzi bardzo płynnie i praktycznie bezgłośnie. Mogłoby się wydawać, że obsługa takiego sprzętu wymaga specjalistycznej wiedzy. Nic bardziej mylnego! Intuicyjność obsługi to jedna z największych zalet tego produktu.

Sabaj
Źródło zdjęcia – Strona firmowa Sabaj.pl

Dzięki zamontowaniu uchwytu, możemy niemal dowolnie modyfikować położenie telewizora. Zgodnie z naszymi preferencjami i położeniem. Uchwyt obraca się w zakresie 180 stopni. Dodatkowo istnieje możliwości manualnej regulacji w pionie, w zakresie 12 stopni do góry lub do dołu. Dzięki dodatkowej funkcjonalności, istnieje możliwość zaprogramowania trzech ulubionych położeń telewizora. Możemy do nich wrócić w każdym momencie, wystarczy tylko kilka kliknięć.

Innowacyjna technologia wcale nie musi być droga. W przypadku tego uchwytu to zaledwie 599,00 zł netto. Obecnie trwa promocja, dzięki której obniżycie koszt zakupu o dodatkowe 5%. Wystarczy użyć kodu „rtv_sabaj” przy zakupie.

Od dzisiaj nie musicie dostosowywać się do telewizora, bo to telewizor dostosuje się do Was.


Sufitowy podnośnik do telewizora

Chcecie zaoszczędzić miejsce w domu? Może po prostu zaimponować znajomym? Kolejną ciekawą propozycją od firmy Sabaj-System jest elektryczny podnośnik sufitowy. Pasuje do wszystkich rodzajów płaskich telewizorów LED, LCD i plazmowych o przekątnej maksymalnie 50″ i wadze do 50 kilogramów. Producent udziela 5-cio letniej gwarancji na ten produkt.

 

podnośnik sufitowy
Źródło zdjęcia – Strona firmowa Sabaj.pl

Podnośnik można zamontować na ścianie lub suficie, dzięki szerokiej gamie możliwości montażu, jakie daje nam kompleksowy system mocowania. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota radiowego, bądź złącza RJ-45 do sterownika PLC. Jest ono stosowane w inteligentnych instalacjach budynków.

Złożenie urządzenia jest dziecinne proste, gdyż zamontowanie jednostki napędowej, sprowadza się tylko do umieszczenia go w podstawie urządzenia. Nie wymaga to posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej. Sprawia to, że każdy bez problemów poradzi sobie ze złożeniem urządzenia i jego instalacją.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *