randka

4 rodzaje randek o których mogłeś nie słyszeć!

Artykuł zaktualizowany 23 listopada 2021


Dawniej wiadomo było, w czym rzecz. Pan zabierał Panią na obiad lub kolację, a potem sprawy toczyły się swoim torem. Zapoznać kogoś można było tylko w towarzystwie. Jak nie bywałeś w pewnych kręgach znajomych, to miałaś sympatii, czy kochanka. Dziś mamy internet, który daje nam szeroki możliwości poznania kogoś interesującego i nie tylko.  Oto 4 rodzaje randek, które mogą zacząć się w internecie.


1. Sex randki z Erodate

Serwisy internetowe niewątpliwie ułatwiają randkowanie i bardziej przybliżają ludzi do siebie. Mamy szeroki wybór serwisów internetowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród nich jest sex randka, gdzie możesz znaleźć partnera na jedną noc lub więcej spotkań. Serwis podpowiada, jak pisać anonse erotyczne dla tych, którzy chcą się wyróżnić i wyrwać niesamowite ciacho. Na portalu znajdziemy ciekawe sex oferty już od użytkowników i wiele innych informacji dotyczących sex randek. Kliknijcie w link i sprawdźcie – https://www.erodate.pl/anonse-erotyczne.

2. Speed dating

Szybka randka przyszła do nas z zachodu i w dużych miastach Polski jest bardzo popularna. Polega ona na tym, że randkujesz przez minutę lub dwie z każdym po kolei uczestnikiem takiej zbiorowej randki. Masz tyle czasu na poznanie kandydata. Tak naprawdę to mało by kogoś poznać, ale dość by zauważyć czy między wami iskrzy. Dość by zadać kilka ważnych pytań, co daje ogólny pogląd o potencjalnym partnerze. Wśród potencjalnych parterów wybierasz tego, który najbardziej rezonuje z twoją osobowością.

3. Randka w ciemno

W dobie internetu mamy wiele szans zapoznać kogoś interesującego. Niezależnie czy szukamy partnera na życie, czy zależy nam na niewinnym flircie. Dotychczas randka w ciemno był dla odważnych. Obecnie chyba już nikt tak tego nie postrzega. Dzięki serwisom randkowym i mediom społecznościowym możemy poznać drugą osobę, podobnie jak to kiedyś było w świecie realistycznym. Co ciekawe opcji jest bardzo wiele. Może was ktoś umówić, albo wybrać osobę rezonującą z tobą na portalu internetowym lub na facebooku. Rozmowa na czacie daje możliwości poznania wstępnych upodobań drugiej osoby. Nieraz te rozmowy mogą trwać miesiącami, a czasem po pierwszej rozmowie decydujecie się na spotkanie. Wszystko zależy od was.

Niemniej jednak jak dobrze znacie się na łączach internetowych, to spotkanie w realu zawsze będzie swego rodzaju randką w ciemno. Pamiętaj, aby w tym wypadku wybrać miejsce publiczne na pierwsze spotkanie. Nigdy nie wiadomo kto to jest i co zamierza.  Nawet jeśli wam się dobrze rozmawiało przez długie miesiące. Jak dobre kogoś znasz przez internet, to zawsze pozostaje pewien dreszczyk emocji.

4. Randka z kamerką

To swego rodzaju podobny sposób poznawania drugiej osoby przez internet. Siedzisz sobie w domu i piszesz. No ale co jak włączysz kamerkę i czar może prysnąć ? Randka z kamerką to kolejny sposób poznawania się na łączach, ale w tym wypadku jesteś widziana i ty widzisz druga osobę. Już nie możesz udawać kogoś, kim nie jesteś, a w tym wypadku jesteś tylko sobą. Zamiast się spotkać w realu, możecie na żywo siebie oglądać, co dla wielu jest bardzo krępujące.

Dodaj komentarz