panna młoda

Złoty łańcuszek celebrytka – jaką wybrać?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Każda impreza jest doskonałym miejscem, by zaprezentować przed innymi wszystkie swoje wdzięki i wyjątkowe atuty – wzrok zazdrosnych koleżanek i pożądanie w oczach ich mężczyzn to najlepsza nagroda za wiele godzin starań podczas dobierania garderoby itp.

Dobrze dopasowana sukienka do butów i torebki to jednak nie wszystko, ponieważ istotny jest także makijaż i dodatki, które nie będą przyćmiewać reszty, tylko ją podkreślą – dobierać takie elementy jak złoty łańcuszek celebrytka nie należy ze względu na modę, tylko tuszę, całą stylizację, a nawet kolor włosów.


Jak wykorzystać celebrytkę?

Gdzie więc najlepiej wykorzystać takie dodatki, jak wcześniej wspomniany złoty łańcuszek celebrytka? Biorąc pod uwagę, że jest to niezwykle delikatny i subtelny element biżuterii, to doskonale będzie on pasować do czerwonej zwiewnej sukienki i szczupłej osoby.

W przypadku nieco szerszych Pań, niestety może zacząć od zanikać i dlatego dużo lepszym rozwiązaniem będą jednak nieco grubsze i masywniejsze dodatki – co nie oznacza wcale, że będą one droższe, ponieważ złoty łańcuszek celebrytka od prawdziwego projektanta może być droższy niż nieco masywniejszy, jednak bardziej klasyczny wzór. Wszystko zależy od dodatków i skomplikowania, ponieważ liczy się nie tylko waga surowca, ale także trudność produkcji splotu i artystyczne dodatki.


Dobierz dodatki do swojej karnacji i koloru włosów

Osoba z jasną karnacją, rzadko wygląda dobrze z takimi dodatkami. Złoty łańcuszek celebrytka przeznaczony jest raczej dla Pań, które mogą pochwalić się imponującą opalenizną lub ciemnym odcieniem skóry, ponieważ nadaje on wtedy jeszcze więcej ciepła i wyjątkowo dobrze kontrastuje z resztą – nie ma nic gorszego, niż biżuteria podkreślająca nasze wady lub tworząca je samodzielnie, gdyż jasna karnacja może być atutem, jeśli dobrze dobrane zostaną pozostały elementy.

Złoty łańcuszek celebrytka będzie pasować także do blond włosów lub brunetki, gdyż w pierwszym wypadku będą dodawać kontrastu w połączeniu, natomiast w drugim, stworzą swój własny – co powinno mieć bardzo pozytywny wpływ na cały wygląd i prezencję.

Na sam koniec warto wspomnieć na temat odpowiedniego dopasowania do koloru garderoby, ponieważ czasem źle dobrany element, potrafi zepsuć cały efekt. Złoty łańcuszek celebrytka to delikatny dodatek, dlatego wyjątkowo dobrze sprawdzi się przy prostych kreacjach – czarna lub czerwona sukienka to niemal klasyk, który sprawdzi się za każdym razem, niezależnie od okazji.

Jeśli posiadacie jednak inny pomysł, to zawsze warto szukać inspiracji i rozwiązań, które zaskoczą wszystkich podczas imprezy.


 

Dodaj komentarz