case na komorke

Zaprojektuj case z własnym nadrukiem i zyskaj nowe etui!

Artykuł zaktualizowany 4 października 2021


Nowoczesny smartfon zachęca do siebie nie tylko możliwościami, ale i estetyką. To subtelne, delikatne i eleganckie urządzenie. Zazwyczaj zaprojektowane tak, aby uniwersalnie spełniało potrzeby estetyczne swoich użytkowników. Z telefonem komórkowym spędzamy sporą część życia. Dbamy o unikalne ubrania, przyjemny dla oka wystrój mieszkania albo wnętrze samochodu. Dlaczego nie potraktować tak samo telefonu? Smartfon wyposażony w etui z własnym nadrukiem to nie fanaberia nastolatków, ale bardzo świadomy zabieg. Oto dlaczego warto w to pójść.


Czy warto personalizować etui i case na telefon?

Personalizacja wyglądu swojego telefonu nie musi kończyć się na doborze tapety lub dźwięków. Już z daleka Twój smartfon powinien odznaczać się indywidualizmem i własnym stylem. Co to daje? Przede wszystkim Twoją satysfakcję. Telefon to coś, na co spoglądasz bardzo często. Dobrze, jeśli przy tym cieszy oko. Własny styl graficzny wyraża Twoją osobowość i wrażliwość. Wyróżnianie się w tłumie, gwarantuje też, że nikt poza Tobą nie zabierze przypadkiem telefonu do kieszeni.

Jak wykonać case i etui z własnym nadrukiem?

Wykonanie własnego projektu wcale nie jest trudne. Wystarczy skorzystać z rozbudowanego kreatora nadruków. Taki oferuje, chociażby sklep Megakoszulki.pl. Wybrać w nim możesz rozmiar swojego etui i case, dobrać do smartfonów Samsung Galaxy, iPhone lub innych. Tworzenie projektu etui lub case z własnym nadrukiem jest kilkuetapowe i może być naprawdę świetną zabawą.

Dodaj do etui własny obraz lub zdjęcie

Gdy już wybierzesz odpowiedni dla siebie model etui, lub case, czas na personalizację. Jednym ze sposobów jest umieszczenie tam dowolnego zdjęcia lub obrazu. Możesz je wprowadzić poprzez wgranie pliku graficznego, który Ci się spodobał albo wykonanego własnoręcznie zdjęcia. Możesz też oczywiście wzbogacić telefon o własny wizerunek lub wizerunek kogoś bliskiego.

Inspirujący napis albo znana sentencja

Sam upload zdjęcia to jednak zbyt proste. Nieprawdaż? Dlaczego nie wzbogacić go dodatkowo o jakąś sentencję albo myśl, która od dawna chodzi Ci po głowie. Z kreatorem nadruków w Megakoszulki.pl jest to możliwe. Możesz w dowolnym miejscu umieścić napis na etui lub case na telefon. Dowolnej długości, wielkości i kroju czcionki, a także wzbogacić go o efekty cieniowania, pogrubienia czy kolorowania.

Styl, wzór, dodatki — wybierz co tylko chcesz

Jak widzisz, etui z własnym nadrukiem może być bardzo niebanalne i unikalne. Zdjęcie możesz otoczyć piękną ramką. Dodać humorystyczne chmurki dialogowe. Albo jednokolorowy case z własnym nadrukiem zaplanować bardzo minimalistycznie — ozdobić w serduszko, pytajnik czy jedno dobitne słowo. To naprawdę wszystko kwestia Twojej inwencji, wrażliwości, fantazji i potrzeb.

Wszystko to na Megakoszulki.pl

Zarówno etui, jak i case z własnym nadrukiem możesz zamówić w sklepie Megakoszulki.pl. Możliwości personalizacji są liczne, a dlaczego warto to robić, wyjaśniliśmy. Co najlepsze, nie musi się to sprowadzać wyłącznie do obudowy telefonu. Zaprojektować możesz też własną odzież i gadżety codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *