rockowe stylizacje

Jak ubierać się na rockowo?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Kiedy przyjrzycie się na ulicy najróżniejszym osobom na pewno będziecie mogli wyróżnić kilka najważniejszych stylów ubierania się. Będą tutaj obecne sportowe stylizacje, młodzieżowe ubrania, jak również codzienne, eleganckie ubrania do pracy. Wśród nich na pewno znajdziecie również odznaczające się rockowe stylizacje.


Klasyczny styl rockowy

Kiedyś rockowe stylizacje to były czarne, skórzane kurtki, czarne spodnie, bardzo często podziurawione osobiście przez właściciela. Do tego czarna, powyciągana bluzka, może nawet bluza z kapturem, zamiast kurtki i do tego ćwieki. Często, szczególnie młode osoby, miały do tego plecaki w kształcie kwadratu, popularnie nazywane „kostkami”. No i na nogach obowiązkowe, czarne, solidne, sznurowane, ciężkie buty – glany. Jednak moda na przestrzeni lat ewoluowała i nie wszystkie elementy takiego stroju zostały zachowane.


Rockowe buty

Jak chociażby buty. Nadal nosi się takie czarne glany, jednak bardzo często można zaobserwować na nogach takich osób modne…creepersy. Szczególnie Panie cenią sobie taki rodzaj obuwia ze względu na to, że są trochę bardziej wygodne i trochę bardziej lżejsze. Ten rodzaj obuwia jest bardzo łatwo rozpoznawalny przez swoje podeszwy. Otóż chodzi o to, że są podeszwy są całkowicie płaskie, jednak są podwyższane na całej długości. Nie można ich pomylić z takimi butami, które są na koturnie, czyli tylko piętę mają podwyższoną. Te są wysokie na całej długości. Bardzo często jest to znaczna wysokość podeszwy. Jeżeli już kiedyś rzuciły Wam się w oko takie buty, to na pewno mieliście do czynienia z creepersami.


W rockowym stylu

Taki rodzaj obuwia możecie zakupić w najróżniejszych sklepach, jak chociażby tutaj  https://www.sinfashion.pl/firm-pol-1485684145-T-U-K.html w sklepie z najbardziej nietypowymi, wyróżniającymi się na tle szarego tłumu ubraniami i butami dla każdego, kto pragnie wyglądać inaczej niż wszyscy! Modne, stylowe buty są bardzo wygodne i dzięki nim na pewno nie będzie was bolała noga, a do tego każdy będzie zwracać na was uwagę. Skoro chcecie je dobrać do swoich rockowych stylizacji, to śmiało możecie postawić na takie w czarnym kolorze. Warto również zwrócić uwagę na takie, które oprócz czarnego mają domieszkę czerwonego, z modną kratą. Albo takie w czarno-białe wzory, które będą modne na przestrzeni lat. Jednak w różnych sklepach możecie dobrać dla siebie ten rodzaj obuwia w najróżniejszych, również mocno wyzywających kolorach.


 

Dodaj komentarz