Masz problem z przechowywaniem rzeczy sezonowych? Poznaj nowoczesny magazyn do wynajęcia w Warszawie

Artykuł zaktualizowany 30 marca 2023

Przechowywanie przedmiotów sezonowych nie zawsze stanowi łatwe zadanie. Rower, walizki, meble ogrodowe, łyżwy, rolki, narty – magazynowanie tych rzeczy poza sezonem w mieszkaniu jest mało komfortowe – w szczególności dla posiadaczy mieszkań o niewielkim metrażu. Przechowywanie tego typu rzeczy w komórce, garażu czy piwnicy również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Panujące tam warunki mogą wpłynąć na znaczne pogorszenie kondycji przechowywanych przedmiotów. Zbyt wysoka wilgotność i nieodpowiednia temperatura wpływają na niszczenie przedmiotów. Jakie miejsce zatem wybrać do magazynowania swoich rzeczy sezonowych, aby mieć pewność iż nie ulegną one zniszczeniu?

Innowacyjne magazyny w Warszawie

Rozwiązaniem jest wynajem magazynu samoobsługowego w Less Mess Storage. Jeden z 12 dostępnych w Polsce oddziałów firmy znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B. Doskonale sprawdzi się w roli prywatnej i bezpiecznej komórki lokatorskiej, w której panują optymalne warunki do przechowywania. Oddział na warszawskim Bemowie zlokalizowany jest w rozwijającej się okolicy na ogrodzonym terenie.

Jest to jedyny oddział Less Mess Storage w Warszawie posiadający pomieszczenia zewnętrzne – bezpieczną alternatywę dla garaży. W 2019 roku oddział ten zdobył nagrodę FEDESSA (jako lider self storage w Europie). Aby poznać więcej szczegółów na temat oddziału Less Mess Storage w Warszawie przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/warszawa-bemowo/.

Magazyn na wynajem w Warszawie – przechowaj rzeczy i śpij spokojnie

Magazyny do wynajęcia w Less Mess Storage mają niewiele wspólnego z tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. Są to oddzielnie zamykane pomieszczenia, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, w których cały czas panują optymalne warunki do przechowywania. Daje to spokój, iż magazynowane przedmioty nie ulegną zniszczeniu, ani nie wpadną w niepowołane ręce.

Jeżeli zdecydujesz się na wynajem powierzchni magazynowej, będziesz miał do niej całodobowy dostęp. Bez względu na datę czy porę dnia możesz udać się do swojego pomieszczenia, aby wziąć przedmiot, którego potrzebujesz.

Dodatkowym atutem Less Mess Storage jest elastyczna umowa, którą można podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiadającą mu długość najmu. Less Mess Storage oferuje pomieszczenia magazynowe o różnych metrażach – w zależności od potrzeb możesz wybrać rozmiar magazynu self storage, który najbardziej Ci odpowiada. W razie wątpliwości pracownicy Less Mess Storage pozostają do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *