Coffee to go

Coffee to go – pyszna kawa na wynos dla Twoich klientów

Artykuł zaktualizowany 22 sierpnia 2023

Jednym z najskuteczniejszych, a jednocześnie najłatwiejszych do urzeczywistnienia pomysłów na rozwój lokalu gastronomicznego, sklepu czy stacji benzynowej jest „coffee to go”, czyli wynajem gotowego kącika kawowego. Z nim zaserwujesz klientom dobrej jakości kawę na wynos.

Coffee to go – co to takiego?

Pakiet „coffee to go” powstał z myślą o przedsiębiorcach chcących rozszerzyć swoje usługi o sprzedaż gorących napojów na wynos. W jego ramach zyskujesz kompletnie wyposażony, profesjonalny kącik kawowy – z nowoczesnym ekspresem, kawą w ziarnach i asortymentem dodatkowym: kubeczkami, mieszadełkami, cukrem w saszetkach, syropami smakowymi i wieloma innymi akcesoriami. Całość przyjmuje formę niewielkiego, schludnego i eleganckiego mebla, który z łatwością można umieścić w ciągu regałów lub ustawić jako samodzielne stoisko. „Coffee to go” daje klientom Twojego lokalu możliwość samodzielnego przyrządzenia kawy do zabrania ze sobą w dalszą drogę, z gwarancją najwyższej jakości smaku oraz intuicyjną, bezproblemową obsługą głównego urządzenia.

Jak pozyskać profesjonalne stoisko kawowe?

Rozwiązanie „coffee to go” (www.tchibo-coffeeservice.pl) możesz zaimplementować do swojego biznesu w ramach wynajmu. Zasady współpracy są proste: wybierasz najlepszą dla Ciebie wersję stoiska kawowego, gotowego do wykorzystania w Twoim lokalu, a w zamian opłacasz miesięczny czynsz w indywidualnie ustalonej wysokości, uwzględniającej stopień rozbudowania kącika. W pakiecie otrzymujesz darmowy montaż, profesjonalne doradztwo i szkolenie z obsługi stoiska, serwis techniczny oraz materiały reklamowe, dzięki którym szybciej i skuteczniej przyciągniesz uwagę klientów nowym wyposażeniem. Po prawidłowej instalacji stoiska nie pozostaje Ci nic innego, jak cieszyć się dodatkowymi, konkretnymi zyskami!

Z pakietu „coffee to go” skorzystasz, kontaktując się z firmą Tchibo Coffee Service – twórcą rozwiązania i liderem w dziedzinie kawowych rozwiązań dla firm.

Podsumowanie:

  • Sprzedaż kawy na wynos jest coraz popularniejszą usługą. Nic dziwnego – przynosi duże korzyści, spośród których wymienić można choćby wzrost wartości przeciętnego koszyka zakupowego czy poprawę wizerunku lokalu.
  • Włączenie sprzedaży napojów w systemie „to go” do biznesowej oferty nie jest trudne. Wystarczy zdecydować się na wynajem profesjonalnego, kompletnie wyposażonego stoiska kawowego. Oferuje je m.in. marka Tchibo Coffee Service.
  • W ramach rozwiązania „coffee to go” zyskujesz elegancki, kompaktowy mebel, w którym mieści się automatyczny ekspres do kawy z ziarnami, a także szereg dodatków umożliwiających przygotowanie napoju na wynos.
  • W pakiecie z kącikiem kawowym otrzymujesz pełne wsparcie doradcze i techniczne – bezpłatny montaż i serwis techniczny, które okazują się nieocenione w kontekście komfortowego i bezpiecznego prowadzenia biznesu.

Dodaj komentarz