skok ze spadochronem

5 oryginalnych pomysłów na nieszablonowy prezent

Artykuł zaktualizowany 26 marca 2021


Własna inwencja twórcza oraz kreatywność to cechy niebywale pożądane przy zakupie prezentów. W czasach gdzie praktycznie mamy wszystko, trudno naprawdę kogoś zaskoczyć podarunkiem. Niemniej jednak pomysłów na dojechane i nieszablonowe pomysły na prezenty dla bliskich i znajomych  również nie brakuje. A oto 5 oryginalnych pomysłów na prezent dla przyjaciela lub ukochanej kobiety.


Grawerowane nosidło

Ostatnie przechodząc koło sklepu z upominkami, rzuciło mi się w oczy drewniane nosidło na 6-pack piwa z napisem: „Andrzeja, zapas na ciężkie czasy”. Zatem gdy wybieracie się na Andrzejki do jakiegoś Andrzeja, co lubi piwo, to jest to idealny dla niego prezent imieninowy. Wykonany z surowego sosnowego drewna z wypalonym grawerem, stanowi ciekawą aranżację pokoju. A może wasz Andrzej skorzysta bardziej praktycznie ze swojego prezentu?

Poduszka ze zdjęciem ukochanej

Teraz prezenty spersonalizowane są bardzo popularne. Na przykład kubek z własnym imieniem, koszulka ze zdjęciem lub zdjęcie rodziny na fototapecie itp. No a dzięki technologii druku offsetowego możemy mieć personalizowaną pościel z własnymi zdjęciami. I nie jest to typowa naklejka, czy prasowanka. Druk jest bardzo wysokiej jakości, wykonany na materiale, który na pewno nie wyblaknie. Myślę, że taką poduszkę każda kobieta, która lubi swój wizerunek, z przyjemnością przyjmie. Dzięki temu będzie mogła wieczorami przytulać się sama do siebie.

Coś dla tych, co kochają mocne wrażenia

Skok ze spadochronu to dość oryginalny prezent. Myślę, że nie każdemu może przypaść do gustu. Ale na pewno ci, co kochają wyzwania i adrenalinę z pewnością będą skakać do góry z radości, mając w rękach taki prezent. Zatem kup już teraz i zaskocz bliską ci osobę https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/

Coś dla prawdziwego faceta

Off Road oznacza jazda poza drogą. Zatem jazda bez trzymanki po różnego rodzaju wertepach, bagnach, piaskach, jak na safari, a może i lepiej. Nie próbuj tego z typowym SUV-em, bo się zakopiesz i bez interwencji z zewnątrz się nie obejdzie. Ale specjalne samochody z napędem na cztery koła dadzą radę. Dla nich żaden las i bagna nie są przeszkodą. Chcesz wypróbować się w jeździe bez trzymanki i poczuć co to jest jazda ekstremalna, to zaproszenie na taką wycieczkę jest wprost dla ciebie. Zmierzenie się  z własnymi słabościami gwarantowane.

Coś dla milusińskich

Dziś ZOO to nie tylko oglądanie zwierząt na wybiegach i za kratami, ale też szereg atrakcji przygotowanych właśnie dla dzieci. Taką atrakcją jest spacer z Alpaką. Alpaka to ssak z Ameryki Południowej, dochodzący do 1,5 m długości i 1 m wysokości. Bardzo spokojne i często lubiące kontakt z dziećmi zwierzę. Alpaka to jeden z najsłodszych widoków na świecie. To zwierzę  potrafi wyrażać emocje.

Często bywa szczęśliwe przy dzieciach, które je głaszczą i czochrają. Spacer z Alpaką daje dziecku i samemu zwierzęciu wiele radości. Ta przyjazna i towarzyska istota ma niemiernie pozytywny wpływ na ludzi. Często też wykorzystywana jest w terapiach z niepełnosprawnymi obok labradorów. Twoje dziecko na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Dodaj komentarz