zegarek damski gino rossi

Poznaj funkcje damskich zegarków Gino Rossi

Artykuł zaktualizowany 17 czerwca 2020


W ofercie polskiego producenta obuwia znajdziesz również wiele dodatków, które pomogą w tworzeniu atrakcyjnych, spójnych stylizacji dedykowanych specjalnym okazjom i zajęciom dnia codziennego. Dopełnieniem modnej stylizacji może być oryginalny zegarek damski Gino Rossi z okrągłą lub nieco bardziej awangardową, kwadratową lub prostokątną kopertą, z metalową bransoletką lub paskiem, o uniwersalnym lub mocno bijącym po oczach, niezwykle wyrazistym kolorze tarczy.


Coś dla pań o skórze wrażliwej i alergicznej

By sprostać szczególnym potrzebom wielu współczesnych kobiet, wśród damskich zegarków Gino Rossi znajdziesz mnóstwo modeli wyposażonych w specjalną antyalergiczną powłokę ochronną, która minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry i tym samym wywołania niepożądanego odczynu alergicznego, co zwykle związane jest z długotrwałym użytkowaniem zegarka. Zabezpieczony w ten sposób zegarek damski Gino Rossi jest nie tylko bezpieczny w codziennym użytkowaniu, ale i niezwykle dekoracyjny. Dzięki specjalnym powłokom zegarki mogą zyskiwać zupełnie nowe, atrakcyjne kolory i to bez ryzyka wywołania nieprzyjemnych podrażnień skórnych. W ofercie marki znajdziemy wiele wersji zegarków z powłoką IPS, która chroni kolor przed szybkim wytarciem. Tego typu rozwiązanie stosuje się m.in. w zegarkach z pozłacanymi i posrebrzanymi tarczami.

Opcja dla zapominalskich

Ciekawą funkcją oferowaną przez niektóre z zegarków damskich Gino Rossi, zwłaszcza ich sportowych wersji, jest datownik. To drobny element, który w zasadniczy sposób poprawia funkcjonalność zegarka, zapewniając dostęp do podręcznego kalendarza. Datowniki stosowane w zegarkach wskazówkowych mogą przybierać różnorodne formy. Jeśli zdecydujesz się na sportowy zegarek damski Gino Rossi, datownik najczęściej będzie miał formę dodatkowych, miniaturowych tarcz wskazówkowych umieszczonych na powierzchni głównej tarczy. Na niewielkich tarczach prezentowana jest aktualna data, dzień i miesiąc. Jeśli wybierzesz tradycyjny, elegancki zegarek z datownikiem, zwykle będzie miał on formę niewielkiego okienka umiejscowionego na tarczy, w którym wyświetlany jest bieżący dzień miesiąca.

Do interesujących funkcji, w jakie wyposażone zostały oferowane przez firmę Gino Rossi zegarki damskie, zaliczyć można również szkło mineralne, które zabezpiecza wskazówkową tarczę czy możliwość zastąpienia tradycyjnych metalowych bransolet ich bardziej elastycznymi odpowiednikami, takimi jak paski wykonane z dobrej jakości skóry, materiałów tekstylnych lub wytrzymałej, odpornej na pęknięcia gumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *