Jakie są modne stroje kąpielowe?

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Projektanci tworzący stroje kąpielowe postawili w tym roku na niezwykle zmysłowe, podkreślające kobiece walory kreacje, który są równie modne co zmysłowe. W tym sezonie królują również rozmaite dodatki do bielizny plażowej, które wzbogacą charakter kreacji.


Modne stroje kąpielowe

Odpowiednio dobrany strój kąpielowy podkreśli Wasze walory, pozwoli się poczuć w pełni swobodnie i przyciągnie wzrok nie jednego mężczyzny. Marki takie jak Gabbiano czy Etna specjalizują się w tworzeniu niezwykle modnych kreacji z gładkich, wysokiej jakości materiałów, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych i zapewnią niespotykany dotąd komfort użytkowania.


Jaki strój kąpielowy wybrać?

W tym sezonie popularnością cieszą się bikini typu push-up, które nadają biustowi idealnego kształtu, jednocześnie optycznie powiększając go, nawet o dwa rozmiary.

A co z dolną częścią stroju? W roku 2018 królują skąpe figi, częściowo odsłaniające pośladki. Modne są zarówno klasyczne jak i te z fantazyjnymi falbankami. Różne rodzaje wiązań umożliwiają regulowanie rozmiaru bielizny i dostosowanie jej do sylwetki.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycję modnego stroju kąpielowego:

stroje kąpielowe damskie
Stroje kąpielowe 2018 – Gabbiano Anabel B03

 

Stroje kąpielowe 2018 – Etna Casablanca

Ogromne znaczenie mają przyciągające wzrok dodatki dobrane do plażowej kreacji. W sezonie letnim 2018, bardzo modne są wszelkie wisiorki, broszki, i inne ozdoby, które dodadzą Wam blasku i pewności siebie.

Kolekcja „Stroje kąpielowe 2018”, zarówno marki Etna i Gabbiano cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, które pragną świetnie wyglądać i cieszyć się urokami wakacji w modnym stroju kąpielowym.


 

Dodaj komentarz