atrakcyjna-kobieta-leży-w-bieliźnie-na-łóżku

Dlaczego powinnaś nosić seksowną bieliznę?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Noszenie seksownej bielizny wydaje się prostą koncepcją, jednak nie każda z nas w pełni z niej korzysta. Wiele pań ma wypaczoną koncepcję na to kiedy i jak ta seksowna bielizna powinna być noszona. Ale zawsze można to zmienić! Bez względu na to, czy chodzi o rajstopy i pończochy, biustonosze, majtki czy gorsety – ta lista jest długa i niesie ze sobą nieograniczone możliwości niekończącej się zabawy i funkcjonalności, jaką zapewnia seksowna bielizna.


Kiedy powinno się założyć seksowną bieliznę?

Prawdę mówiąc, nigdy nie ma złego momentu na noszenie seksownej bielizny, ale jeśli potrzebujesz małej inspiracji, oto kilka wskazówek: randka, rozmowa kwalifikacyjna, ważne spotkanie, przyjęcie. Wszędzie tam kiedy potrzebujesz większej pewności siebie – seksowna bielizna zawsze stanie na wysokości zadania, mocno Ci jej dodając.


Seksowna bielizna – dlaczego jeszcze powinnaś ją zakładać?

Pomoże Ci wyrazić siebie seksualnie – kiedy wybierasz swoją bieliznę, myśl o niej jako o przedłużeniu siebie, tego kim jesteś dzisiaj. Być może dziś masz ochotę być figlarna i zadziorna w sypialni, a jeśli tak czujesz to stringi z kokardą na przodzie sprawdzą się idealnie. Być może jednak dzisiaj jesteś bardziej za stworzeniem poczucia komfortu – wtedy wolisz założyć bawełniane krótkie szorty, ale jakim kolorem jesteś dzisiaj? Postawisz na romantyczny czerwony, namiętny fioletowy, cz słodko i różowo?

Możesz też użyć seksownej bielizny w bardziej terapeutyczny sposób. Wstałaś lewą nogą? Nie daj się! Zmień na lepsze ten poranek, mówiąc: „Nie, nie będę się dzisiaj czuć brzydką, nie w tych majtkach!” Spójrz do szuflady na bieliznę, aby uzyskać wsparcie i wyciągnąć naprawdę seksowne rzeczy. Czy masz ulubioną parę majtek, czy po prostu potrzebujesz tego ekskluzywnego kompletu jedwabiu, aby poprawić sobie cały dzień? Sama zdecyduj, ale to naprawdę działa i wiele kobiet już się o tym przekonało

Seksowna bielizna pomoże Ci też podkreślić to, co w Twojej sylwetce najlepsze. W końcu po to właśnie wymyślono seksowną bieliznę! Podkreśl nią wszystko, co w Tobie przepiękne! Załóż figlarną halkę w stylu baby doll aby podkreślić zabójczą sylwetkę. Szukasz czegoś co zatuszuje małe mankamenty? Nie zakładaj nudnej bielizny, która sprawi, że poczujesz się staro. Załóż oszałamiającą bieliznę w stylu vintage. Różnica w tym jak będziesz wyglądać i sposobie, w jaki się poczujesz, naprawdę będzie tego warta!


Artykuł powstał we współpracy z https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna-103.html

Dodaj komentarz